Laptop temizliği nasıl yapılır?

SkullCrusher64

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba laptopumu 3 ay önce aldım. Henüz klavye temizliği hiç yapmadım. Ekranı ise sadece gözlük beziyle sildim. Laptopta ekran ve klavye temizliği nasıl yapılmalı, bunlar için hangi spreyleri ve ürünleri kullanmalıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tuşları silmek için nemli bir bez kullanabilirsiniz. Ancak kullandığınız bezin ıslak olmaması gerekmektedir. Sprey diyorsanız her türlü sprey olabilir ama spreyi klavyeden yaklaşık 15 cm uzakta tutup tuşların arasına sıkmak daha sağlıklı olacaktır.

Tuşları silmek için nemli bir bez kullanabilirsiniz. Ancak kullandığınız bezin ıslak olmaması gerekmektedir. Sprey diyorsanız her türlü sprey olabilir ama spreyi klavyeden yaklaşık 15 cm uzakta tutup tuşların arasına sıkmak daha sağlıklı olacaktır.
ekran temizliğini nasıl yapacağız

Yumuşak ve tüy bırakmayan bir bez kullanabilirsiniz. Silinmeyen lekeler varsa eğer aşırıya kaçmayacak bir şekilde su ve beyaz sirke karışımını kullanabilirsiniz.
Evet silinmeyen lekeler var aslında spreyi onun için sormuştum bu ekranlara özel tasarlanan var mıdır acaba telefonlarda falan vardı

Yeni konular

Geri
Yukarı