Laptop temizlik ve termal macun yenilemesi ne kadar tutar?

Nech Tuğra

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, pandemi zamanında elime 2. el olarak gelen bu laptopta aslinda rahat rahat oyun oynuyorum. FPS vs iyi fakat isinip kapaniyor. Windows 10 kurdugumda kasmiyordu vs ama isinip kapaniyor. Bu yuzden tamirciye vermek istiyorum :( sizce temizleme ve termal macuna ne kadar alırlar? 500ü vs geçer mi?

Merhaba, pandemi zamanında elime 2. el olarak gelen bu laptopta aslinda rahat rahat oyun oynuyorum. FPS vs iyi fakat isinip kapaniyor. Windows 10 kurdugumda kasmiyordu vs ama isinip kapaniyor. Bu yuzden tamirciye vermek istiyorum :( sizce temizleme ve termal macuna ne kadar alırlar? 500ü vs geçer mi?

Merhaba yer neresi.

Bence kendiniz termal macun alıp sürün işlemciye youtube'den bakıp o kadar zor bir işlem değil.

Hocam format ve sürücü yükleme dediğimiz işçilik gerektiren bir şey bile değil ki :D hele sürücü sadece ekran kartını yüklüyorsunuz gerisini Aygıt Yöneticisi hallediyor zaten. Sıkıntı olan macunu sürüp temizlemekte.

Geri
Yukarı