Laptop termal macun sürdükten sonra video izlerken 65 derece

yigitsarac

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce laptopuma termal macun bakımı yaptım video izlerken 65 derece oluyor. Oyun oynarken de 75 ila 80 derece oluyor. Bu değerler iyi midir, bir zararı var mıdır?

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce laptopuma termal macun bakımı yaptım video izlerken 65 derece oluyor. Oyun oynarken de 75 ila 80 derece oluyor. Bu değerler iyi midir, bir zararı var mıdır?

Zararı yok. Oyunda derecesi güzel. Boşta değerler biraz yüksek. Kullandığın termal macun ve uyguladığın işçilik ile alakalı bir durum. Ekran kartını kullanamıyor olman da kötü olmuş. Bununla alakalı konu oluşturdun mu?

Zararı yok. Oyunda derecesi güzel. Boşta değerler biraz yüksek. Kullandığın termal macun ve uyguladığın işçilik ile alakalı bir durum. Ekran kartını kullanamıyor olman da kötü olmuş. Bununla alakalı konu oluşturdun mu?

Oluşturdum ama pek yardımcı olan olmadı :(

Boş için fazla dereceler, ya macunu kötü uyguladın ya da pumpout oldu biraz macun muhtemelen.

Termal macunu Hepsiburada'dan thermal Master diye bir marka almıştım bir sürü iyi yorumu var diye almıştım 3 kere içime sinmedi diye termal macun sürdüm sonuncusu içime sindiği için daha değiştirmedim pumpout ne oluyor tam olarak.

Geri
Yukarı