Laptop Touchpad'i Masaüstünde Kullanmak

urnofshadows

Hectopat
Daha fazla  
Ben engelli bir PC kullanıcısıyım, ellerimdeki sorundan dolayı mouse kavrayıp kullanmam mümkün değil, yıllardır laptop touchpad ile cursor manevramı kullanıyorum. Artık masa üstü bir bilgisayar ile iyi bir performans makinesi almak istiyorum fakat bilindiği üzere masa üstü PC klavyelerinde dahili touchpad yok, extra klavye olarak buldum ama fiyatı höhöhehe.

https://www.amazon.com/Perixx-PERIBO.../dp/B00NY3SQYM

Elimdeki laptopun klavye touchpad 2'lisini USB çıkışı gibi yapıp PC'ye bağlayabilir miyim, yada linkdeki gibi klavyeyi daha uyguna bulmam mümkün mü? (Not; Touchpad klavyenin aşşağısında olmalı sağda olanlar var, onları oyun oynarken kullanamam). Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben engelli bir PC kullanıcısıyım, ellerimdeki sorundan dolayı mouse kavrayıp kullanmam mümkün değil, yıllardır laptop touchpad ile cursor manevramı kullanıyorum. Artık masa üstü bir bilgisayar ile iyi bir performans makinesi almak istiyorum fakat bilindiği üzere masa üstü PC klavyelerinde dahili touchpad yok, extra klavye olarak buldum ama fiyatı höhöhehe.

https://www.amazon.com/Perixx-PERIBO.../dp/B00NY3SQYM

Elimdeki laptopun klavye touchpad 2'lisini USB çıkışı gibi yapıp PC'ye bağlayabilir miyim, yada linkdeki gibi klavyeyi daha uyguna bulmam mümkün mü? (Not; Touchpad klavyenin aşşağısında olmalı sağda olanlar var, onları oyun oynarken kullanamam). Teşekkür ederim.

Anladığım kadarıyla kavramayla ilgili problemler yaşıyorsunuz; isterseniz sadece kablosuz touch pad olan cihazı şu linkten US $30.0 |Bilgisayar ve Ofis'ten Dokunmatik Pedler'de En orijinal K5923 2.4G kablosuz Touchpad çok 5 puan dizüstü için fare Ultrabook sihirli Trackpad masaüstü windows xp/7/ 8/10 AliExpress'da yada isterseniz amazon.com adresinde çok pahalı olan klavye-touch pad cihazını şu linkten Microsoft All In One Siyah Media Klavye (N9Z-00017) Fiyatı bulabilirsiniz... İyi günler dilerim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı