Laptop USB girişi çalışmıyor

Daha fazla  
Merhaba,
Laptopta USB simgesi olmayıp USB yazan bir port var ve orası flash belleği vs hiçbir şekilde okumuyor. O bölgeyi kırmızı ile çizdim. Bu port USB portu değil mi acaba, simgesi farklı? Çalışmaması normal midir? Fotoğraf anca bu kadar net oldu kusura bakmayın.

IMG_20231227_205856.jpg

Merhaba,
Laptopta USB simgesi olmayıp USB yazan bir port var ve orası flash belleği vs hiçbir şekilde okumuyor. O bölgeyi kırmızı ile çizdim. Bu port USB portu değil mi acaba, simgesi farklı? Çalışmaması normal midir? Fotoğraf anca bu kadar net oldu kusura bakmayın.

Eki Görüntüle 2066463

Laptop yeni ise gönderin garantiye veya desteğe sorun olmadı USB çoklayıcı alırsınız.

Merhaba,

Eki Görüntüle 2066463
Laptopun içini hiç açtınız mı bendede aynı sorun vardı girişleri takmayı unutmuşum 😁

İsmini okuyunca troll olduğunu düşünmeden edemiyorum trollemek için mi açtın hesabı
Senin ismin ve yorumun daha troll duruyor liseli kardeşim. Ayrıca USB portun çalışmama sorunu nasıl troll olabilir? Konu dışına çıkmayın lütfen zira bu sorunu halletmem gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı