Laptop ve masaüstü kararsızlığı

Qwerty12

Decapat
Çok oyun oynamıyorum, yaz dönemi harici pek bilgisayarla vakit geçiremiyorum.
3000₺ (monitör dahil değil) bütçe ayırıp bilgisayar almaya karar verdim. 4000 ₺'lik laptop mu almalıyım yoksa kasa mı toplamalıyım?

Masaüstü performansı her konuda laptop'tan çok daha yüksek tabi ki. Mühendislik öğrencisi değilseniz veya bilgisayarınızı sürekli yanınızda tutmanız gereken bir işiniz yoksa masaüstü daha mantıklı olabilir.

Ben olsam senin yerinde 500'e ekranı çözer 3500'e sistem toplarım. Daha yeni sistem topladım klavye mouse dahil 4200'e. 3500'e güzel bir masaüstü toplanır 1600 AF ve 1650 ile.

1 sene sonra üniversite olarak nereye gideceğim belli değil.
Ayrıca bilgisaya alırken uzun süre gitmesini beklerim,çok yoğunda kullanmam laptop alsam lenovo s145 alıcam gibi duruyo ama aklımda uzun zamandır kasa toplamak var.

1 sene sonra üniversite olarak nereye gideceğim belli değil.
Ayrıca bilgisaya alırken uzun süre gitmesini beklerim,çok yoğunda kullanmam laptop alsam lenovo s145 alıcam gibi duruyo ama aklımda uzun zamandır kasa toplamak var.
Gideceğiniz yer kesinleştikten sonra alın sonra pişmanlık yaşamayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı