Laptop vs Masaüstü Toplama PC

Zaten evdeyiz. Eğer Üni öğrencisiyseniz, taşınabilir bir aygıt yanınızda daha yararlı olacaktır. Ben masaüstü tarafındayım. Daha ucuza daha iyi şeyler toplanabiliyor. Laptop'a göre daha fazla modifikasyon yapılabiliyor. Aynı zamanda ekranları da daha geniş oluyor. Tabi bu kişiden kişiye değişebilecek bir şey. Laptop kullanıyorum ama elimde olsa masaüstüne geçerdim. Ama sizin pozisyonunuza da bağlı. Sonuçta hangi liseli öğrencinin bilgisayarını bir yere götürme ihtiyacı olmuştur? Belki bir veya iki. Ama dediğim gibi daha uzun süreler evdeyiz ve bunun için taşınabilir bir cihaz yerine masaüstü daha mantıklı geliyor bana.
Yazın mesela.

Masaüstü 4000 TL verip toplıyıcakğınız bir bilgisayarla daha fazla ücret verip (1-2 bin) alıcağınız Laptop'dan daha iyi performans verebilir ancak laptop daha kullanışlarıdır eğer ki oyun için ve evde kullanıcaksanız tabii ki bilgisayar ancak günlük kullanımda laptop daha mantıklıdır bütçeniz 7000-8000 TL ise laptop daha sınırlı ise bilgisayar

Evet yazın tatile gittiğinde zor olur ayrıca ailenin her üyesi de kullanır büyük ihtimalle salona getirme ihtiyacı da doğar bence laptop yine de iyi bir seçenek.
Yani ben sadece tavsiye verdim, salona götürülme olayını da anlamadım odanızda neden kullanılmıyor? Ben şu dönem için mantıklı dedim, sonuçta yakın bir zamanda bir yere gitmiyoruz bu belli. Siz hangisini istiyorsanız alın. Masaüstü daha ucuza kaliteli olabiliyor diye dedimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı