Laptop vs masaüstü vs konsol+laptop

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Ya laptopu 7.5 kya satıp üstüne 5K koyup 12.5k ya PC toplayacağım, ya da laptop dururken Xbox Series S alacağım. Hangisi?
Laptop:
Omen by HP 17 2017 AN-0XX.
GTX 1070.
Intel Core i7 7700HQ.
32 GB RAM.
490 GB NVMe2 SSD [TOSHIBA]
990 GB HDD.

Laptopunuzun özellikleri gayet iyi görünüyor. Özellikle masaüstü bilgisayara ya da daha güçlü bir sisteme ihtiyacınız yoksa satmanızı önermem.

Şimdi aslında PC vs konsol kıyaslanamaz kime gore neye gore ama performans acısından kıyaslama yapabiliriz PC'yi her seferinde upgrade edebiliriz ama konsolda böyle bir şey mümkün değildir. Konsolda 4K 60 FPS oynayabilirsin ve daha fazlası olamaz ama PC'de 8K 240 FPS gibi değerler yapılabilir benim acımdan kansola para vereceğime üstüne 3 5₺ daha ekleyip kaliteli bir sistem toplarım. Ve oyun konusuna geçecek olursak konsolda FPS kısıtlı ve oyunları pahalıdır
Ama PC'de FPS sıkıntısı yoktur oyunları da ucuz dur. Benim acımdan PC her zaman > konsol.

Şimdi aslında PC vs konsol kıyaslanamaz kime gore neye gore ama performans acısından kıyaslama yapabiliriz PC'yi her seferinde upgrade edebiliriz ama konsolda böyle bir şey mümkün değildir. Konsolda 4K 60 FPS oynayabilirsin ve daha fazlası olamaz ama PC'de 8K 240 FPS gibi değerler yapılabilir benim acımdan kansola para vereceğime üstüne 3 5₺ daha ekleyip kaliteli bir sistem toplarım. Ve oyun konusuna geçecek olursak konsolda FPS kısıtlı ve oyunları pahalıdır
Ama PC'de FPS sıkıntısı yoktur oyunları da ucuz dur. Benim acımdan PC her zaman > konsol.
PC' de kaç liralık sistemle 8K 240 FPS almayı düşünüyorsun? :D

Şimdi aslında PC vs konsol kıyaslanamaz kime gore neye gore ama performans acısından kıyaslama yapabiliriz PC'yi her seferinde upgrade edebiliriz ama konsolda böyle bir şey mümkün değildir. Konsolda 4K 60 FPS oynayabilirsin ve daha fazlası olamaz ama PC'de 8K 240 FPS gibi değerler yapılabilir benim acımdan kansola para vereceğime üstüne 3 5₺ daha ekleyip kaliteli bir sistem toplarım. Ve oyun konusuna geçecek olursak konsolda FPS kısıtlı ve oyunları pahalıdır.

Bende katılıyorum ve şunu da belirtmek isterim Konsol'da sadece oyun oynarken PC'de her şeyi yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı