Laptop vs masaüstü

Yani hocam babamin PC'si bozuldu yeni laptop alacak iyi bir şey alirsa onu kullanirim yok ofis PC'si alirsa kendim ayri bir laptop lairim ortalama 25000 falan ben aslinda buldum birkactane Acer'in mesela 2T SSD 16 RAM 3050 ekran kartı 3050 biraz kötü ama idare eder gibi yahu islemcide Ryzen ama cok bilmiyorum AMD islemcilerle aram cok iyor değil.

Hocam ama sizin ekran kartı cidden kötüymüş bir de mobil kart olunca ağlatır sizi eski kart o 3060'li bir laptop izmez bence sizi.

Yani arkadaşımda Acer kullanıyor 3050 ekran kartlı bayağı akıcı oynuyor 3050 ekran kartıda fena değil oynadığı oyunlarda bayağı iyi oyunlar RDR 2 filan oynuyor.

Bu arada AMD işlemciye bulaşma duyduğum kadarıyla AMD işlemcilerde yavaş falan oluyormuş alırsan Intel al.

Aram iyi değil hocam zaten ama öyle degildir hoc Tab'imi her zan Intel en iyisidir ama AMD kullanan binlerce insan var öyle olsa zaten çok sokayet eden kyllanici olur.

Yani arkadaşımda Acer kullanıyor 3050 ekran kartlı bayağı akıcı oynuyor 3050 ekran kartıda fena değil oynadığı oyunlarda bayağı iyi oyunlar RDR 2 filan oynuyor.

Hocam cidden sizi kart kötü bence siz iyi kartlı bir laptop almayı bir düşünün çok çok üst düzey oyunlar oynayip bir yandanda yayin falan yapacaksaniz neysede 3050'li bir laptop istedigini oyunu oynatir size bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben normalde laptopcuyum, sırf laptop bana daha rahat geldiği için tercih ediyorum fakat kasa sevip daha üniversiteye zaman varken laptop tercih etmek pek de doğru olmaz.

Aram iyi değil hocam zaten ama öyle degildir hoc Tab'imi her zan Intel en iyisidir ama AMD kullanan binlerce insan var öyle olsa zaten çok sokayet eden kyllanici olur.

Hocam siz bence böyle bir laptop alın.

Hocam cidden sizi kart kötü bence siz iyi kartlı bir laptop almayı bir düşünün çok çok üst düzey oyunlar oynayip bir yandanda yayin falan yapacaksaniz neysede 3050'li bir laptop istedigini oyunu oynatir size bence.

Hocam vallaha bakacağım ya Acer laptop alırım belki.

Ben normalde laptopcuyum, sırf laptop bana daha rahat geldiği için tercih ediyorum fakat kasa sevip daha üniversiteye zaman varken laptop tercih etmek pek de doğru olmaz.

Evet hocam haklisiniz bende öyle düşünüyordum fakat işte kuzenim bu sene üniversiteye gidecek ins oda laptopun rahatlığından bahsetti her turlu konfor laptopta dedi bilmiyorim yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence laptop alma çok pişman olursun ben oldum.

Ben de laptop aldım ve hiç pişman değilim, çok da memnunum. Kişinin kullanımına bağlı olarak masaüstü ya da laptop değişir. Sana masaüstü gider öbürüne laptop. Bu kişinin kullanımına bağlı.

Konuya gelirsem ben şahsen laptop taraftarıyım. Her yere taşırım istediğim zaman çantasına koyar istediğim zaman çıkartırım. Performansı 50 FPS daha az olsun ama taşınabilir olsun. Bu benim tercihim.

Ben de laptop aldım ve hiç pişman değilim, çok da memnunum. Kişinin kullanımına bağlı olarak masaüstü ya da laptop değişir. Sana masaüstü gider öbürüne laptop. Bu kişinin kullanımına bağlı.

Konuya gelirsem ben şahsen laptop taraftarıyım. Her yere taşırım istediğim zaman çantasına koyar istediğim zaman çıkartırım. Performansı 50 FPS daha az olsun ama taşınabilir olsun. Bu benim tercihim.

Anladım hocam bende bir yere götürmek istesem laptop alırdım.

Aynı durumda kaldım, laptop aldım. Çünkü sürekli seyahat ediyorum sürekli aynı yerlere. Burdur, Antalya, Muğla, burdur, Antalya, Muğla, burdur, Antalya, Muğla, burdur, Antalya, Muğla...
Bundan dolayı laptop tercih ettim. Ve çok yüksek grafikli oyunlar oynamadığımdan çok zorlanmıyor bilgisayar. Gayet memnunum muhtemelen masaüstü alsaydım seyehatlerde çok çekeceğim vardı. Ama sürekli seyahat etmesem masaüstü alırdım ve memnun kalırdım. Bu da size kalmış, sürekli seyahat ediyorsanız laptop, nadir seyahat ediyorsanız masaüstü.

Yeni konular

Geri
Yukarı