Laptop vs PS4 Pro

selosben

Kilopat
Yazacaklarımı başlığa nasıl aktaracağımı bilemedim böyle bir başlık yazdım ben de. Şu an da kullandığım bilgisayarın özellikleri 8 GB 2133MHz RAM, GTX 950M 2 GB ekran kartı, i7 6700HQ işlemci. Bu bilgisayar ile idare ediyorum ciddi bir sıkıntı yaratmıyor. Şu anda olan güncel oyunları da oynuyorum. Bu Haziran başı PS4 alacağım. Elimde olan Laptop’u satıp hem 3200 civarı PC ve PS4 slim ya da direk PS4 Pro mu almalıyım? (Aldığım 4 tane PS4 oyunu var zaten PS4 Pro alırsam ekstra daha fazla oyun falan alacağım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakında PS5 çıkacağını varsayarsak, PS4 slim almak daha mantıklı. Çünkü aynı oyunları çalıştırıyorlar, grafiksel olarak çok fark yok; fakat PS4 Pro, 4K çözünürlük ve nadiren bazı oyunlarda daha çok fps sunabiliyor. Hele ki 4K televizyon/ monitörünüz yoksa, PS4 Pro almanıza hiç gerek yok bence. :) PS4 Slim hâla daha güçlü bir konsol.

Yakında PS5 çıkacağını varsayarsak, PS4 slim almak daha mantıklı. Çünkü aynı oyunları çalıştırıyorlar, grafiksel olarak çok fark yok; fakat PS4 Pro, 4K çözünürlük ve nadiren bazı oyunlarda daha çok fps sunabiliyor. Hele ki 4K televizyon/ monitörünüz yoksa, PS4 Pro almanıza hiç gerek yok bence. :) PS4 Slim hâla daha güçlü bir konsol.

4K Tv yok maalesef. Ben de Slim düşüncesindeydim tekrar alacağım zaman son kararı veririm artık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı