Laptop vs tablet

ykseld_58

Decapat
Daha fazla  
Sizce yanımda taşımak için not yazmak video izlemek vb şeyler için laptop mu almalıyım? Yoksa tablet mi karar vermiyorum. Hangisini önerirseniz model yazma imkanınız var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.(ucuz olursa sevinirim) :D

Video izlemek not yazmak gibi şeyler için istiyorsan ve iPad alabilecek bütçen varsa tablet derim onun için laptopa gerek yok bence hem daha uzun ömürlü olur tablet.

Not: Bütçeni de söyleyebilir misin?

Son düzenleme:
Eli yüzü düzgün bir laptop için en az 3500 TL'yi gözden çıkarmak gerek. Oda normal kullanım için. Oyun oynamak için değil. Ben tablet almanı öneriyorum.
https://www.hepsiburada.com/apple-i...-myl92tu-a-p-HBV00000XAMHU?magaza=Hepsiburada
Pahalı gelebilir ama giriş seviyesi bir laptop için de aynı fiyatı hatta daha fazlasını vereceksin.

3500TL laptopa verileceğine bence daha kaliteli tablet alınabilir şu zamanda 3500TL'lik laptoplar o kadar parayı hak etmiyor bence.

Samsung Tab S7+, iPad Pro gibi tablet/laptop karışımlarına da bakabilirsin. 7000 TL civarlarındalar. Güzel bir laptop alayım, not tutayım, uzun süre dayasın vs. vs. dersen zaten o fiyata çıkıyorsun. Eğer bütçen uyuyor ise bir bak derim. Güzel aletler.

Zaten bir telefon ihtiyacın varsa Samsung Note 20 Ultra'ya da bakabilirsin. Fiyatı 10.000 TL. Neredeyse 7 inç, tablet gibi kullanabilirsin. Dex özelliği ile bir Hub bağlayıp masaüstü bilgisayar gibi kullanabilirsin. 3 aleti tek seferde almış gibi oluyorsun.

Yazdıklarım pek uygun fiyatlı değiller ama tek seferde 2, 3 alet alıyormuşsun gibi oluyor. Aklında bulunsun diye yazdım.

Son düzenleme:
3500TL laptopa verileceğine bence daha kaliteli tablet alınabilir şu zamanda 3500TL'lik laptoplar o kadar parayı hak etmiyor bence.
Haklısın. Attığım iPad gayet yeterli.
Samsung Tab S7+, iPad Pro gibi tablet/laptop karışımlarına da bakabilirsin. 7000 TL civarlarındalar. Güzel bir laptop alayım, not tutayım, uzun süre dayasın vs. vs. dersen zaten o fiyata çıkıyorsun. Eğer bütçen uyuyor ise bir bak derim. Güzel aletler.
Konu sahibi uygun fiyatlı olsun demiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı