Laptop vs tablet

Ben yanlış görmüyorsam ya da yanlış anlamadıysam konu sahibi 1000-1500TL demiş.
Evet aynisini bende dedim. Yukaridaki mesajimda.
Bu zamanda bir laptop için gayet düşük bir bütçe. Tablet için diyorsan ben zaten tablet için düşük bütçe demedim.
En başta "düşük bütçe" dediği için 3500 tl ipad önerisi olmamış diyorum.

Gece gece yanlış anlıyor olabilirim sen 3500TL düşük bütçe değil yazmadın mı? Konu sahibi bütçem en fazla 1500TL demiş.
Evet yanlis anliyorsun. 3500 tlye ipad önerisinde bulunulmuş. Bende 3500 tllik ipad önerisi bu konu sahibi için gereksiz olmuş diyorum. Konu sahibi "düşük bütçeli" öneri beklemiş. 1000-1500 tl yani.

Evet yanlış anliyorsun. 3500 TL'ye iPad önerisinde bulunulmuş. Bende 3500 TL'lik iPad önerisi bu konu sahibi için gereksiz olmuş diyorum. Konu sahibi "düşük bütçeli" öneri beklemiş. 1000-1500 TL yani.

Anladım sağ ol.

Tamam haklısın ama laptop mu tablet mi diye sorunca konu sahibi laptop alabilecek parası varsa en az bir 3000 TL bütçesi vardır diye düşünmüştüm. Burada haklısın.

Bende senin gibi yaklaşık 3000TL bütçesi vardır diye düşündüm başta çünkü 1500TL'ye iş gören bir laptop var mıdır bilemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Önerdiler mi bilmiyorum ama videoyu görünce aklıma bu konu geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı