Laptop yerine 15.000 sistem toplanılmalı mı?

Bütçe
15.000

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.

Benim ASUS TUF FX504GD adlı bir laptopum var. Ürün linki: ASUS FX504GD-58050 i5-8300H İşlemci 8GB Ram 1TB Disk 8GB SSHD GTX1050 4GB Ekran Kartı 15.6" Dos Notebook | ITOPYA

GTX 1050.

i5-8300H.

Özellikleri var, GTX 1050 ile 2-3 yıl sonra yeni nesil oyun oynamak imkansız olacağı için seneye kasalı PC almak istiyorum. Yaklaşık seneye 15.000 TL bütçem olacak. Sizce laptop kalsın mı? Yoksa fiyatlar daha da uçmadan kasalı PC mi almalı mıyım?
Hocam size bağlı. Cidden iyi kalitede oyun oynamak istiyorsanız toplanabilir. Fakat şu an piyasaya damga vuran bir oyun yok benim gözümde. Bazı oyunlar daha çıkmadan çok fazla hype alıyor fakat balon sonuçta.

Nerede kullanıyorsun laptopu.
oyun amaçlı
Benim gibi evde hiç alanı olmayan biri isen dizüstü bilgisayar al derim ama tam tersi ise masaüstü bilgisayar.

Vallahi internette okuduğuma göre ben zaten laptopu hep şarza takılı masa başında kullanıyorum çeşke masaüstü alsaymışım :( Laptop almamın hiçbir mantığı yok.
Hocam size bağlı. Cidden iyi kalitede oyun oynamak istiyorsanız toplanabilir. Fakat şu an piyasaya damga vuran bir oyun yok benim gözümde. Bazı oyunlar daha çıkmadan çok fazla hype alıyor fakat balon sonuçta.

Yani beni en az 4-5 yıl oyunlarda yüskek grafik ayarlarında oynatsın yeter.

Geri
Yukarı