Laptop yuvası kırık çıktı

Bgrgunner

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
144Hz FHD IPS-Type Display, 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H 2.50 GHz, GeForce RTX 3050, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Windows 11 Home
Geçen hafta MediaMarkt'tan ASUS marka Gaming laptop almıştım, RAM takmak için arka kapağı çıkarmaya çalıştıgımda vida boşa dönüyordur, neyse bir şekilde kapağı çıkardım. O boşa dönen yerde vida yuvası kırılmış ve vida da yerinden hiç çıkmıyordu. MediaMarkt arka kapğı değiştirir mi sizce?

Herhangi bir darbe aldi mi hiç? Kırık geleceğini hiç hiç sanmam. Veya açarken siz zarar vermiş olabilir misiniz? Arka kapağı açmak garantiyi etkilemiyor fakat bir şart var, hasar vermediğiniz sürece. Firmanın olumlu bir şey söyleyeceğini sanmam.

Herhangi bir darbe aldi mi hiç? Kırık geleceğini hiç hiç sanmam. Veya açarken siz zarar vermiş olabilir misiniz? Arka kapağı açmak garantiyi etkilemiyor fakat bir şart var, hasar vermediğiniz sürece. Firmanın olumlu bir şey söyleyeceğini sanmam.

Yok darbe almadı, bende gayet dikkatli şekilde açmaya çalıştım. Kabul etmezlerse öyle kullanmaya devam edeceğim, neyse ki o kısımda bir açıklık olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı