Laptopa AMD A10 takabilir miyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fırat Yapıcı

Kilopat
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba . Hp pavalion g6 2303st laptopum var. İçinde radeon hd 7670m var ve performansından memnun deyilm. Bnde amd a10 7850k almaya karar verdim. Laptopa sorunsuz takabilirmiyim ve laptopda overlock yapabiliyomuyum diye soracaktım arkadaşarlar. Ve recep abi inceleme videosunda söylemiştiniz. Radeon hd 7670m ile beraber apu nun içinde ki r7 ikisi birlikte çalışıp performansı dahada artırı mı ?

Masaüstü PC işlemcisini laptopa mı takmayı düşünüyorsun?

Takmaniz mumkun degil. Overclock yapabilirsiniz ancak dizustu bilgisayarlarda onerilmez cunku tehlikesi cok fazladir.

Sen apuyu laptopa takmayı unut bir kere. Masaüstü işlemcisi laptopa takılmaz. Bildiğim kadarıyla da laptopa göre apu yok ama illaki işlemci takacam diyorsan eski işlemcinin harcadığı güce uygun bir laptop işlemcisi bulman lazım. Laptop işlemcisi de Türkiye' de biraz zor bulunur. Bence fazla zorlama derim.

Hem çok güzel bir bilgisayarın var neyinden memnun değilsin onu anlamadım.

Evet . Laptopumdan memnun deyil. Oyun oynamk için evde xbox one ım var. Onu kullanıyorum ama pc de bazı oyunları kasıyor. Eskidi artık. Ben de biraz güçlendirmek için apu alacaktım o da olmuyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı