Laptopa bağlanan monitör kasıyor

Merhaba
Aynı sorunu yaşadım. Hangi marka kullanıyorsun bilmiyorum ama önce monitör sürücülerini bir indir.
Sonra şöyle dene. Laptop kapalıyken kablo bağlantını gerçekleştir. Bu şekilde PC'yi aç. Yani laptop çalışır durumdayken monitöre bağlantısını gerçekleştirdiğinde "yalnızca 2 üzerinde göster" seçiminde ben de takılmalar yaşıyorum. Ben sorunu bu şekilde çözdüm belki sana da faydası olur. Laptopun açma tuşuna basmadan önce monitör bağlantısını kuruyorum.
İlk önce monitörü açıp sonra laptop'u açınca sorun düzeldi. böyle açtığım zaman sorun olmuyor. Kalıcı çözüm bulamadım ama.

İlk önce monitörü açıp sonra laptop'u açınca sorun düzeldi. böyle açtığım zaman sorun olmuyor. Kalıcı çözüm bulamadım ama.
Hocam eğer güçlü bir bilgisayar kullanıyorsanız ekran kartları monitöre bağlandığında yeterli gücü bulamaz, bu sebepten dolayı bilgisayarınızın şarja takılı olduğundan emin olun.

Merhaba, laptopa monitör bağlıyorum yansıttan Uzat'ı seçince kasma olmuyor monitörde. Fakat sadece 'ikinci ekran' dediğim zaman monitör de kasma oluyor drop giriyor takılmalar oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı?
birebir aynı sorunu yaşıyorum çok garip bir şekilde uzat seçeneğini kullandığımda iki monitör bağlı olmasına rağmen herhangi bir kasma olmazken sadece ikinci ekran seçeneğinde takılma ve hafif kasmalar oluyor sanki bağlantıyı önceden yapıp açınca biraz azaldı gibi ama hala mevcut güncel bir çözüm bulabildiniz mi acaba merak ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı