Laptopa DDR4 RAM önerisi

Hyenada

Hectopat
Merhaba öncelikle. Laptopuma RAM yükseltmesi yapmak istiyorum fakat nasıl halledeceğimi anlamadım yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• raaaa.png
    raaaa.png
    14,8 KB · Görüntüleme: 33
  • raaaaaaa.png
    raaaaaaa.png
    12,6 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Senin anakartin 2666 MHz destekliyor fakat sen 1333MHz RAM kullaniyorsun anladığım kadariyla. Eğer RAM'in markasını biliyorsan o markanın 1333mh zDDR4 olan modelini al yoksa mavi ekran alabilirsin. Yok ben bu RAM'i kullanmayacağım diyorsan da DDR4 2400 MHz Kingston Adata Corsair gibi markalara bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin anakartin 2666 MHz destekliyor fakat sen 1333MHz RAM kullaniyorsun anladığım kadariyla. Eğer RAM'in markasını biliyorsan o markanın 1333mh zDDR4 olan modelini al yoksa mavi ekran alabilirsin. Yok ben bu RAM'i kullanmayacağım diyorsan da DDR4 2400 MHz Kingston Adata Corsair gibi markalara bakabilirsiniz.
Tek bir slot var zaten 4gb den 8gb'a yükseltmek istiyorum.Bu arada Ramin markası samsung değil mi ? yazıldığı üzere

Sadece bilgisayarda bir adet mi Ram var? Uyumsuzluk olabilir ona göre öneri yapmaya çalışayım. Ayrıca istediğin ram modeli nedir? GB MHz konusunda? Anakart 2666 Mhz destekliyor.
Tek bir Slot var ve 8gb'a yükseltmek istiyorum

Merhaba öncelikle. Laptopuma RAM yükseltmesi yapmak istiyorum fakat nasıl halledeceğimi anlamadım yardım eder misiniz?

Hocam bunun en temizi teknik servise sormaktır. Eğer yeni aldıysan servise yollayıp taktırabilirsin ama daha fazla para aldıklarını duydum. Ben kendim Lenovo servisine sorup takmıştım öyle yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı