Laptopa ekran kartı nasıl takılır?

cl0oud

Femtopat
Daha fazla  
Elimde eski bir Toshiba laptop var ekran kartı bağlamak istiyorum. Aklımda Wi-Fi kartının soketi ile ekran kartı bağlamak var. Sizce kaç liraya gelir? Basit bir bilgim var denemek istiyorum.
Laptopa kablo ile internet bağlıyorum, bir problem yaratır mı?

Ethernet ile internete bağlanmak problem olmaz. Maliyet işi çok değişken, alacağınız eGPU aparatından GPU'ya ve PSU'ya göre değişir.

Ethernet ile internete bağlanmak problem olmaz. Maliyet işi çok değişken, alacağınız eGPU aparatından GPU'ya ve PSU'ya göre değişir.

İkinci el 1050/1060 düşünüyorum 350W bir PSU alabilirim eGPU aparatında ne önerirsiniz çok uçmadan.

1712251554322.png

Böyle bir şey düşünüyordum ben.

Mantığa bakınca evet, problem olmaması lazım. İçini açıp fotoğraf atma imkanınız varsa Wi-Fi kartının slotuna bakmak isterim.

MX450 dediğimi düşünmüyorum hocam yanlış hatırlıyor olabilir misiniz?

Laptopun dahili ekranına görüntü alırım ama değil mi?

Hocam pardon, benim kafam başka konuya gitmiş, profil fotoğrafı benzeyince. Evet bu sistemi kurabilirsiniz. Konuşmuşuz yukarıda zaten.

Emin olmak için sordum malum ülkemizde ucuz bir şey kalmadı. Ekran kartı elimde kalsın istemiyorum.

Problem olmaz hocam. Monitör gerekmez. Kurulumu doğru yaparsanız kullanabilirsiniz problem olmadan.

Geri
Yukarı