Laptopa ekran kartı takmak

Bütçe
500 - 700

ZEXDEX

Decapat
Merhaba arkadaşlar, ben bu bilgisayar işlerinden pek anlamamda şimdi benim bir laptopum var içindede ekran kartı yok bayağı yok yani şöyle Intel UHD Graphics var işlemcinin ekran kartıymış bu araştırdığıma göre. Şimdi bu laptopta ekran kartı yok ben buna ekran kartı takabilir miyim? Takabilirsem hangi ekran kartını takmalıyım yazarsanız sevinirim. Eğer önerebileceğiniz bana bir ekran kartı varsa ( oyun için alıyorum ) bütçem 500 - 700 arası.

İşlemcim: Intel i51021U
Anakart: Type 2 board version LGAB 001 PCI Express 3.0 (8.0 GT/S) ( anlamadığım için zpu zdeki her şeyi yazdım.)
Arkadaşlar bir de harici ekran kartı almayacağım çok pahalı

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    23,2 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba arkadaşlar, ben bu bilgisayar işlerinden pek anlamamda şimdi benim bir laptopum var içindede ekran kartı yok bayağı yok yani şöyle Intel UHD Graphics var işlemcinin ekran kartıymış bu araştırdığıma göre. Şimdi bu laptopta ekran kartı yok ben buna ekran kartı takabilir miyim? Takabilirsem hangi ekran kartını takmalıyım yazarsanız sevinirim. Eğer önerebileceğiniz bana bir ekran kartı varsa ( oyun için alıyorum ) bütçem 500 - 700 arası.

İşlemcim: Intel i51021U
Anakart: Type 2 board version LGAB 001 PCI Express 3.0 (8.0 GT/S) ( anlamadığım için zpu zdeki her şeyi yazdım.)
Arkadaşlar bir de harici ekran kartı almayacağım çok pahalı
Hocam anlamadım, neyi alacaksınız?
Çünkü bahsettiğiniz şey harici ekran kartı, intel UHD dahili ekran kartı.

arkadaşlar egpu almak istemiyorum yani demek stediğim şey bu sisteme harici ekran kartı takılırmı üsttede mevcut ekran kartımı yazdım belki lazım olur diye

Yeni konular

Geri
Yukarı