PC açıkken ekran kartı takmak

Ahiret sorunu sormuşsun çalışan monitörsüz bilgisayara ekran kartı takma fikri iyiymiş. Klavye ve mouse varsa eğer ve sistem çalıştığında ışıkları yanıyorsa bir sorun yoktur diyebilirim. Klavyede RGB tarzı ışıklar yoksa caps-lock ışığına da bakabilirsin.

Merhaba, GTX 1050 Ti aldım ve dalgınlığımla PC açıkken taktım PC kendini kapadı tekrar açtı ama ekran kartının fanları çalışmaya devam ediyor. Sizce bir şey olmuş mudur (monitörüm yok)?
Kasada çalışan fan yok muydu? Nasıl anlamadın! Bu çılgınlığı deneyen var mı bilmiyorum sonuç için takipteyim 🙃

Ahiret sorunu sormuşsun çalışan monitörsüz bilgisayara ekran kartı takma fikri iyiymiş. Klavye ve mouse varsa eğer ve sistem çalıştığında ışıkları yanıyorsa bir sorun yoktur diyebilirim. RGB tarzı ışıkları yoksa caps-lock ışığına da bakabilirsin.
Yok monitörüm var .d ama dönüştürücü gerekiyor aldım onuda ama salaklığıım inşallah bozulmamıştır ya fanlsrı fln çalışıyor ekran kartının

Sökmediniz mi hala ekran kartını ? Bilgisayar açıkken BIOS nasıl tanısın ? Kapatıp açın.
Söktüm
@demorido21 fanların çalışması kartın da çalışıyor olduğu anlamına gelmez. Klavye, mouse gibi donanımlara güç gitmiyorsa donanım arızası vardır. Bunların varsa ışıklarını kontrol etmeni öneririm.
galiba yanlış anlattım pc açıkken taktım sonra pc kendini kapadı sonra hemen çıkardım ekran kartını takığımda ise ekran kartının fanı çalıştı acaba bozulmuşmudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı