Laptopa format attıktan sonra internet hızı yavaşladı

Hocam sizi çok uğraştırdım kusura bakmayın ama lan ve Wi-Fi sürücülerini göremiyorum.

Uğraş olurum mu hiç hocam. Kullandığınız Windows sürümü nedir?

Windows 10 için gerekli sürücüleri ASUS yayımlamamış gördüğüm kadarıyla. Windows'u yeni kurduysanız son sürüm sürücüleri bulması biraz sürebilir. Beklemek son çare gibi. Eskiden problem olmadığına göre bu yol mantılı gibi görünüyor. Ekstra olarak Wi-Fi kartının donanım kimliğini atarsanız belki harici bir yerden bulabilirim.

Adımlar burada mevcut.

Windows 10 için gerekli sürücüleri ASUS yayımlamamış gördüğüm kadarıyla. Windows'u yeni kurduysanız son sürüm sürücüleri bulması biraz sürebilir. Beklemek son çare gibi. Eskiden problem olmadığına göre bu yol mantılı gibi görünüyor. Ekstra olarak Wi-Fi kartının donanım kimliğini atarsanız belki harici bir yerden bulabilirim.

Adımlar burada mevcut.
Hmm anladım. Bilgisayar emanet olduğu için donanım kimliği yollarından çok kurcalamak yerine beklemeyi seçeyim diyorum. Yardımların için çok teşekkür ederim.

Hmm anladım. Bilgisayar emanet olduğu için donanım kimliği yollarından çok kurcalamak yerine beklemeyi seçeyim diyorum. Yardımların için çok teşekkür ederim.

Ufak bir işlem aslıda, karar sizin. Kimliği buraya atarsanız uygun sürücüyü bulabilirim.

Ufak bir işlem aslıda, karar sizin. Kimliği buraya atarsanız uygun sürücüyü bulabilirim.

Reis kusura bakma ama bu iş hallolmadı kendi kendine. Donanım kimliğimi atarsam yardımcı olabilir misin?

@Astiva hocam Aygıt Yöneticisi'nden aşağıdaki fotoğraftaki şeyin en yeni sürücüsünü indirip kurdum. Allah'a şükür öncekine göre daha iyi oldu. Başka olarak indirip kurmam gereken var mı?

1696587651065.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Mr Ali o Wi-Fi adaptörü olarak görünüyor zaten. Hızı düzeldiyse bir şeye gerek yok daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı