Laptopa GTX 1050 Tİ Ekran Kartı Bağlama

250 w yeteceğini sanmıyorum çün ki sistem kendi başına farklı ekran kartına farklı w yiyordur diye tahmin ediyorum. Elektriklerin kesilmesi vs gibi durumlarda her iki tarafta zarar görebilir. bütçen var ise biraz yükseltmekte fayda var kafan rahat olur

Üzgünüm ama 400W +80'den aşşağısının kurtaracağını düşünmüyorum.
Sadece ekran kartı çalıştırmak için 400 w +80 çok fazla değil mi ?
Nvidia'nın sitesinde 300w yazıyor.
250 w yeteceğini sanmıyorum çün ki sistem kendi başına farklı ekran kartına farklı w yiyordur diye tahmin ediyorum. Elektriklerin kesilmesi vs gibi durumlarda her iki tarafta zarar görebilir. bütçen var ise biraz yükseltmekte fayda var kafan rahat olur
Demek istediğinizi tam olarak anlayamadım ama zaten laptop'un kendi adaptörü var ben sadece ekran kartını besliyecek bir güç kaynağı arayışı içerisindeyim

Bu yardımcı olur size.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu yararlı videoyu önerdiğiniz için teşekkür ederim .
Fakat aklımda 2 adet soru var?
Yukarıdaki arkadaşların dediğine göre min. 400w +80 güç kaynağı gerekiyor ama videodaki beyefendi 300w bir PSU ile Titan X'i çalıştırmış. Eğer Yanlış Anlamadı İsem.

Diğer sorun ise ben görüntüyü laptobun kendi ekranından alamam malesef çünki ekran kırık harici bir monitor'e bağlama şansımız oluyor mu ekran kartının kendi üzerindeki çıkışlardan ?

Bu yararlı videoyu önerdiğiniz için teşekkür ederim .
Fakat aklımda 2 adet soru var?
Yukarıdaki arkadaşların dediğine göre min. 400w +80 güç kaynağı gerekiyor ama videodaki beyefendi 300w bir PSU ile Titan X'i çalıştırmış. Eğer Yanlış Anlamadı İsem.

Diğer sorun ise ben görüntüyü laptobun kendi ekranından alamam malesef çünki ekran kırık harici bir monitor'e bağlama şansımız oluyor mu ekran kartının kendi üzerindeki çıkışlardan ?
Zaten kartı aparat ile bilgisayara bağlıyorsunuz. Bağladıktan sonra kartın kendi çıkışından görüntü alırsınız. Bilgisayarın ekranına ihtiyacınız yok.

Laptop'uma kısa süre içerisinde bir adet harici ekran kartı bağlamayı düşünüyorum.

Bunun için elimde bir adet harici güç girişi olmayan MSI GTX 1050 Tİ modeli mevcut, bu model için kaç watt PSU yeterli olur ?

Alıcak olduğum aparat bu: Ryder PCIE pcie Pci Express Riser 1x to 16x USB 3.0 Mining Fiyatı

250 Watt alsam yeterli olur mu ?
Eski bir konu biliyorum fakat şuan benim sormak istediğim denemeniz başarılı oldumu ? Benim de elimde 1050 ti var videolarda ki kartların hepsinde güç yeri var fakat 1050ti ‘da yok aparatı satın almadan önce fikir almak istedim
1050 ti bağlanabiliyor mu laptop a ?

Geri
Yukarı