Laptopa hangi monitörü bağlamalıyım?

HageLf

Decapat
Daha fazla  
Laptop bu şimdi bu Laptop'a monitör bağlamayı düşünüyorum ve 2 monitör var aklımda sizce hangisini almalıyım ilk monitör BenQ Zowie XL2411K bu monitör 1ms GtG fakat TN panel, 2. monitör ise Asus TUF VG249Q bu monitör ise 1ms MPRT yani bu 1ms MPRT 4ms GtG'ye denk geliyor fakat bu monitör de IPS panel sizce ne yapmalıyım karar veremiyorum? (uzun süreli oyun oynuyorum hedefler üzerinde çalışıyoruz. Espor ile ilgileniyoruz.)

Benq xl2411k marka monitörü yakın bir zamanda arkadaşıma aldık ve monitörün en iddialı oldugu yanı E-spor amaçlı verdiği verim ve performanstı.

Ips panelli bir monitör alacaksanız muhtemelen yukarıda yazdıklarımdan taviz vermenizi gerektirecek.

ASUS olanı al. O model mi bilmiyorum ama bir ara BenQ kullandım pek iyi değil.

BenQ XL2411k marka monitörü yakın bir zamanda arkadaşıma aldık ve monitörün en iddialı oldugu yanı e-spor amaçlı verdiği verim ve performanstı.

IPS panelli bir monitör alacaksanız muhtemelen yukarıda yazdıklarımdan taviz vermenizi gerektirecek.

Yani memnun mu hocam, görüntü kalitesi monitörün kendi vibrance sinden vb. vb. Ne diyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı