Laptopa harici ekran kartı nasıl takılır?

Thunderbolt portundan harici ekran kartı takabilirsiniz. Harici ekran kartı kasası Türkiye'de var mı bilmiyorum ama bulabilirseniz kartı harici kasaya takıp Thunderbolt portu ile laptopa bağladığınızda sorunsuz çalışacaktır.

Thunderbolt portundan harici ekran kartı takabilirsiniz. Harici ekran kartı kasası Türkiye'de var mı bilmiyorum ama bulabilirseniz kartı harici kasaya takıp Thunderbolt portu ile laptopa bağladığınızda sorunsuz çalışacaktır.

Akakçe'den ürünün linkini atar mısın Akakçe'de yoksa Trendyol'dan da olur.

Buyurun hocam. Size tavsiyem hiç girişmeyin aşırı pahalı Türkiye'de bu işlem. Belki ufak bir araştırmayla AliExpress'ya da başka Çinli sitelerden ucuza bulabilirsiniz. En az Thunderbolt 3 gerekiyor bu işlem için ve eski bir laptop var elinizde desteklediğini sanmıyorum yine de bir araştırmak isterseniz bakmanız gereken şey kısaca bunlar.

Try 494.55 50%off | qgeem Thunderbolt 4 3 USB C Hub USB 3.0 dock istasyonu USB Hub MacBook Pro Air M1 M.2 iPad Pro Xiaomi dizüstü bilgisayar dizüstü bilgisayar PC aksesuarları USB tip C Hub rıhtımı RJ45 Ethernet pd OTG adaptör ayrıştırıcı.
https://a.aliexpress.com/_mKZJoQA alixpress te bunu buldum buna GPU'yu taksam olur mu ki kasa yok ama dışarıdan ayro kasa alıp takabilirim ya da direk kasasız kullanabilirim aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı