Laptopa harici ekran kartı takmak

Öncelikle de/da yazma tarzım beni ilgilendirir. İster dikkat ederek yazarım ister yazmam bu kadar basit. 2.’si konu sahibi alacağım parçalar neler olması gerekir yazmış. Sende Thunderbolt 3 e ihtiyaç lazım ve senin bilgisayarında yok yazmışsın. Ama arkadaşın sorduğu sorunun cevabı bu değil. Zaten desteklemediğini yazmışsın neden hala direniyorsun anlamadım.

arkadaşlar tartışmanıza gerek yok herkes fikrini söylesin. benim buradaki amacım performans kaybı ne derecede olur? destek sıkıntısı yaşar mıyım? bunun gibi sorulara cevap bulmak. herkes fikrini belirtsin ki bende ona göre sistemi önerilen yönde değiştireyim. herkese fikirleri için de teşekkür ederim. kullanmış olduğum pc bir açıdan sabit duruyor diyebilirim. yer değiştirme söz konusu olmayacak o yüzden wifi vb gibi özelliklerden vazgeçebilirim. Burda benim için önemli olan konu driver destekler mi? pc darboğaz olur mu? hiç test yapılmış mı bilginiz var mı? bunların yanıtı. tecrübelerinize dayanarak monster abra a7 v7.2 pc ye 2060 veya 2070 ekran kartı takmaya değer mi? performans artışı açısından??

Eğer BİOS white list varsa çok uğraştırır. Tahminimce %10'luk bir kayıp olabilir ekran kartı ve işlemciye göre değişmekle birlikte ve bilgisayarın kendi ekranını kullanırsan bu da performans kaybı demek olacaktır harici monitör kullanman daha iyi olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…