Laptopa klavye bağlamak mantıklı mı?

Serif353535

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, oyuncu bilgisayarı kullanıyorum, ısınma vs şikayeti çekmiyorum ama avuçlarım terliyor. Acaba laptopuma zarar vermemek için hatici klavye satın alsam mı? Gereksiz bir hareket mi olur? Çünkü fazladan 700-1000 TL az para değil. Teşekkürler.

Bence gereksiz bir hamle olmaz. Taşınabilirlik konusunda size sıkıntı vereceğini düşünmüyorsanız tabi.

Laptop klavyesi çok rahat bozulabiliyor. Konforunuzu ve bütçenizi biraz yorar fakat mantıklı bir hareket gibi.

Eğer laptopun kendi klavyesinde rahatça oyun oynayabiliyor, yazı yazabiliyorsan klavye almanı tavsiye etmem. Eğer rahatça oyun oynayamıyor ve yazı yazamıyorsan klavye almak şart, bütçeni aşmayacak 200-300₺'lik klavye alınabilir.

Alınabilir hocam bizim laptopta ısınma oluyor tuşlarda klavyeyi kullanırken rahatsız ediyordu beni diye klavye aldım kendime rahatım şimdi.

Hocam elleri acayip fazla terleyen biri olarak ben maalesef ev ortamında bluetooth klavye ile oynuyorum laptopta. Nispeten daha soğuk olduğu için daha rahat ediyorum.

Merhaba, oyuncu bilgisayarı kullanıyorum, ısınma vs şikayeti çekmiyorum ama avuçlarım terliyor. Acaba laptopuma zarar vermemek için hatici klavye satın alsam mı? Gereksiz bir hareket mi olur? Çünkü fazladan 700-1000 TL az para değil. Teşekkürler.

Hocam ben hiçbir zaman laptop klavyesiyle rahat edemem, ekstradan takılan bir klavye hep daha rahat ettirmiştir beni. Tabii tercih meselesi.

Geri
Yukarı