Laptopa kola döküldü

Daha fazla  
Hocam bayağı gitti Zero sugar bir bardak Full gitti az önce bir açmayı denedim acmaz olaydim mavi ekrani da yedim üstüne laptopun içinden tıngırt tıngırt sesler geliyor. Garanti falan da yok yani 8 senelik laptop bu. Kurtulur mu? Yarın tanıdığa götüreceğim temizlesin diye.

Dosya Ekleri

• 16942033731884139884226744897434.jpg
    16942033731884139884226744897434.jpg
    134,7 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
az önce bir açmayı denedim
Bu laptobu unut. Açmayı denedin ya bitti her şey. Açmasan hadi neyse kurtulabilirdi ancak çok büyük bir hata yaptığını belirtmek isterim. Yarın birgün telefonun suya düşerse bir kere power tuşuna bas eğer telefon uyku modundan kalkmazsa bi daha basma teknik servise götür temizlesinler ( yaşandı ).

Bu laptopu unut. Açmayı denedin ya bitti her şey. Açmasan hadi neyse kurtulabilirdi ancak çok büyük bir hata yaptığını belirtmek isterim. Yarın bir gün telefonun suya düşerse bir kere Power tuşuna bas eğer telefon uyku modundan kalkmazsa bir daha basma teknik servise götür temizlesinler ( yaşandı ).

Kanka bunu teknik servise gotursem çöpe atarlar vallahi o derece yani büyük ihtimalle gitti sıkıntı şu ki bütün fotoğraflar bunun içindeydi ailem öldürücek beni (saygılı bir şekilde söylüyorum)

Kanka bunu teknik servise gotursem çöpe atarlar vallahi o derece yani büyük ihtimalle gitti sıkıntı şu ki bütün fotoğraflar bunun içindeydi ailem öldürücek beni (saygılı bir şekilde söylüyorum)

HDD'ye gelmemiştir ya hu. Bence gelmemiştir. En kötü ihitmal fotoğrafları kurtarmak için yetkililere 10 binlerce para verip HDD'deki dosyaları manuel kurtarırsın.

14 yıllık laptobuma bir kutu enerji içeceği döküldü ters çevirmeye bile tenezzül etmedim klavyeyi ıslak bir bez ile silip kullanmaya devam ettim. Ne kendi kapandı ne de ben kapattım. Bu arada o zaman laptop 10 yaşındaydı. Çok kez düştü, 37 derecede saatlerce güneşin altında kaldı kışın -15 derecede günlerce soğuk yedi yine de çalışıyor ve aktif olarak hizmet etmeye devam ediyor. Geçmiş olsun size de.

Yeni konular

Geri
Yukarı