Laptopa macOS nasıl kurulur?

TheHpv

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Windows 11'den macOS'a geçmek istiyorum.
Laptopuma macOS nasıl kurabilirim?
Laptopumun özellikleri:

Laptopumun özellikleri:

Laptopumun özellikleri:
Ne yazık ki desteklenmiyor. MacOS'de AMD'nin herhangi bir APU'su desteklenmedi ve desteklenmeyecek gibi duruyor. Bir şekilde kurulsa bile grafik hızlandırma olmayacaktır ve bu kısacası grafik sürücüsü olmadan Windows veya Linux kullanmak gibi olur. Ayrıca grafik hızlandırma dışında güç yönetiminde de sorun yaşayabilirsiniz.

Ne yazık ki desteklenmiyor. MacOS'de AMD'nin herhangi bir APU'su desteklenmedi ve desteklenmeyecek gibi duruyor. Bir şekilde kurulsa bile grafik hızlandırma olmayacaktır ve bu kısacası grafik sürücüsü olmadan Windows veya Linux kullanmak gibi olur. Ayrıca grafik hızlandırma dışında da güç yönetiminde de sorun yaşayabilirsiniz.
Windows 11'de emülatör vs. ile Garageband ve Logic Pro X DAW programlarını kullanabilir miyim?
Ya da benzer bir program var mı?

Windows 11'de emülatör vs. ile Garageband ve Logic Pro X DAW programlarını kullanabilir miyim?
Ya da benzer bir program var mı?
Emülatör gibi bir şey yok ne yazık ki. Sanal makinede kursanız bile yine grafik hızlandırma olmayacak ve bu programlar ya açılmayacak ya da kullanılmayacak düzeyde kasacak.

Geri
Yukarı