Toshiba laptopa macOS nasıl kurulur?

Laptop acaba uyumluluğu var mıdır? Bir detaylı bir şekilde nasıl macOS kurabilirim bunu anlatabilir misiniz rica etsem?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemini buldum. İmzanda yazıyor.
İşlemcin İ7 4700MQ. Ekran kartın 740M. Normalde İ7 4700MQ ile kur derdim ama laptop olduğu için bir şey diyemiyorum. Sadece İ7 4700MQ ile kurabilir misin? Onu bilmiyorum. Masaüstü olsa kurarsın direkt ama laptop adına pek bir şey diyemiyorum. Kursan bile yanlış değilsem, 740M ile kuramazsın diye biliyorum.
@tristessehivernale

Mojave imajımız ile deneme yapabilirsiniz.

Mojave dene. OpenCore bootloader ile nasıl kurulum yapabileceğini burada anlattım. Direkt kurulum kısmına inip bakabilirsin:

Dual Boot, hem Windows 10 hem de macOS olsun istiyorsan rehberi baştan sona uygula. Ek olarak üstteki Big Sur kurulumuna da bakabilirsin, OpenCore olduğu için Mojave ile aynı kuruluyor.

Evet ama şimdi o ikisinden hangisni indirmeliyim? Üstte attığınızı indiriyorum doğru değil mi
1614878636205.png

Yeni konular

Geri
Yukarı