Laptopa monitör bağlamak mantıklı mı?

Evet. Ama 1-2 seneye yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum. CS:GO , GTA oynarım diye düşünüyorum.
ileriye dönük monitör alabilirsiniz fakat yüksek çözünürlükte kesinlikle bu oyunları verimli oyun oynayamazsınız,oyunlarda çözünürlüğü düşürmeniz gerekecek.Onun haricinde masaüstünde takılırken,film video izlerken daha güzel oluyor. Gerçekten güzel bir avantaj geldiyse kaçırmayın

ileriye dönük monitör alabilirsiniz fakat yüksek çözünürlükte kesinlikle bu oyunları verimli oyun oynayamazsınız,oyunlarda çözünürlüğü düşürmeniz gerekecek.Onun haricinde masaüstünde takılırken,film video izlerken daha güzel oluyor. Gerçekten güzel bir avantaj geldiyse kaçırmayın
CS:GO'yu 4:3 streched oynuyorum en kötü GTA 5'de de ayarlarımı biraz düşürürüm. Sizce de mantıklı mı?

Cs:go'yu eğer 4:3 e alırsanız zaten ciddi anlamda çözünürlüğü düşürmeniz anlamına geliyor bu, o halde oynayabilirsiniz tabii,Gta iç.in de 30 fps civarı size yeterliyse mantıklı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı