Laptopa monitör bağlanır mı?

Ben bağlı kullanıyorum ama laptopu güzel yere koyamassan kötü duruyor.
HDMI kullanacaksan 120 Hz e kadar monitör al çünkü dahasını desteklemiyor diye biliyorum.

Hocam 2000 TL'ye monitör önerisi diye bir konu açıp beni etiketlerseniz daha sağlıklı olacaktır.

2. konu için bekleme süresi verdi hocam bitince hemen açacağım.
Verimden kastınıza göre değişir ama evet, bağlanır.

Amaç diğer monitörden oyun oynamaksa laptop klavyesine yönelip kafanızı çevirmek pek ergonomik değil bence. Klavye fare de takacağım diyorsanız neden masaüstü kullanmıyorsunuz derim.

Daha öncesinde laptop almak zorunda kaldım ve şu an satma şansım da yok bu yüzden hocam.

Mini DP'de var hocam çevirici ile daha mantıklı olmaz mı DP?

İkisi de aynı görevi görüyor hocam bazı dizüstülerde HDMI yok veya tek bir giriş var o tek girişe tek uçlu bir kablo bağlıyoruz o kablonun devamında dikdörtgen şeklinde bir sürü girişi olan bir kutu var onda HDMI, DP, VGA, USB vb. girişler bulunuyor ona bağlayabiliyorsunuz. Kablosuz bağlanabilir mi hiç bilgim yok. Ben dizüstümde ölü piksel vardı kısa süreliğine HDMI girişini TV'ye takıp bile kullandım. Ama istediğiniz girişe bağlayabilirsiniz.

İkisi de aynı görevi görüyor hocam bazı dizüstülerde HDMI yok veya tek bir giriş var o tek girişe tek uçlu bir kablo bağlıyoruz o kablonun devamında dikdörtgen şeklinde bir sürü girişi olan bir kutu var onda HDMI, DP, VGA, USB vb. girişler bulunuyor ona bağlayabiliyorsunuz. Kablosuz bağlanabilir mi hiç bilgim yok. Ben dizüstümde ölü piksel vardı kısa süreliğine HDMI girişini TV'ye takıp bile kullandım. Ama istediğiniz girişe bağlayabilirsiniz.

Kablosuz sıkıntı çıkarabilir sanki hocam. Kabloyla bağlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı