Laptopa nasıl stres testi yapılır?

Aynen bu sefer oldu :) sıkıntı gözükmüyor CPU da canavar gibi çalışıyor soğuk soğuk. GPU içinde FurMark indir 1080p bench yap en sonda çıkan sonuç ekranını paylaş bakalım.

Hocam bu da böyle:

Dosya Ekleri

• 20240107_145501.jpg
    20240107_145501.jpg
    165,8 KB · Görüntüleme: 23
CPU da GPU da tam performansta sorunsuz çalışıyor dostum.

CPU da GPU da tam performansta sorunsuz çalışıyor dostum.

Hocam o zaman sıkıntı yok mu demek oluyor, yoksa masaüstünde neden anlık takılıyor. Bir de şu var Crysis 1 Remastered'i oynarken Afterburner'de 45 FPS civarında oynuyorum ve FPS'nin sağında ms aniden 100'e fırlıyor falan. Temiz kurulum yapsam düzelir mi sizce? Bendeki sorun çok farklı herhalde 🤣

Hocam o zaman sıkıntı yok mu demek oluyor, yoksa masaüstünde neden anlık takılıyor. Bir de şu var Crysis 1 Remastered'i oynarken Afterburner'de 45 FPS civarında oynuyorum ve FPS'nin sağında ms aniden 100'e fırlıyor falan. Temiz kurulum yapsam düzelir mi sizce? Bendeki sorun çok farklı herhalde 🤣

BIOS'a gir Advanced kısmında display mod var onu only NVIDIA al alınca bir uyarı ekranı gelir okey de save et çık. Takılma bu şekilde geçer FPS sorunu da düzelir yüksek ihtimal

BIOS'a gir Advanced kısmında display mod var onu only NVIDIA al alınca bir uyarı ekranı gelir okey de save et çık. Takılma bu şekilde geçer FPS sorunu da düzelir yüksek ihtimal.

BIOS'a gir Advanced kısmında display mod var onu only NVIDIA al alınca bir uyarı ekranı gelir okey de save et çık. Takılma bu şekilde geçer FPS sorunu da düzelir yükse.

BIOS'a gir Advanced kısmında display mod var onu only NVIDIA al alınca bir uyarı ekranı gelir okey de save et çık. Takılma bu şekilde geçer FPS sorunu da düzelir yüksek ihtimalsadece NVIDIA'ya aldım hocam peki bu.

BIOS'a gir Advanced kısmında display mod var onu only NVIDIA al alınca bir uyarı ekranı gelir okey de save et çık. Takılma bu şekilde geçer FPS sorunu da düzelir yüksek ihtimal.

Yaptım hocam FPS de artış oldu gibi teşekkürler. Şimdi şarjdan çekince kendiliğinden entegre GPU'ya almayacak herhalde değil mi?

Rica ederim. Mobil kullanacağın zaman display modu optimusa al 6-7 saat pil ömrü sunar.

İyi akşamlar, tekrar rahatsiz ediyorum kusura bakmayin ama laptopumun depolamasinda sadece yerel C görünüyor ve 464 GB olarak. Bu model 512 GB diyordu, kurarken sanirsam bir şeyleri silmişim ne yapmam lazım formatlayıp tekrar kurayım mi? Ve siz W11'i nasıl etkinlestirdiniz? Windows Defender ayarlarına erişemiyorum sanırsam bundan dolayı.

@enesjj @revivality

İyi akşamlar, tekrar rahatsiz ediyorum kusura bakmayin ama laptopumun depolamasinda sadece yerel C görünüyor ve 464 GB olarak. Bu model 512 GB diyordu, kurarken sanirsam bir şeyleri silmişim ne yapmam lazım formatlayıp tekrar kurayım mi? Ve siz W11'i nasıl etkinlestirdiniz? Windows Defender ayarlarına erişemiyorum sanırsam bundan dolayı.

@enesjj @revivality

Bilgisayarım sağ tık
Yönet
Disk yönetimi seçip ekran görüntüsü atar mısın?

sağlamlisans.comdan key alabilirsin ucuza güvenilirdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı