Laptopa RAM önerisi

Bütçe
600 700 tl
İşlemci nedir, mümkünse anakartın üzerinde yazılanları yazarsanız detaylı bilgi verebilirim.

Laptop modelin ne?
IMG20230316164736.jpg

İşlemcinin 32 GB'ye kadar desteği var ama laptop modeli önemli değil, önemli olan anakartın üzerinde yazan model numarası. Anakartı vs. Casper üretmiyor hazır kasa alıp anakart alıp üstüne marka basıp satıyor. Önemli olan anakart modeli.

Eee, markanın Casper olduğu vahiy olarak mı indi yazdığı yeri goremedim de? 16 GB destekler bu arada.

Eee, markanın Casper olduğu vahiy olarak mı indi yazdığı yeri goremedim de? 16 GB destekler bu arada.
Attım ya foto yazıyor orda

İşlemcinin 32 GB'ye kadar desteği var ama laptop modeli önemli değil, önemli olan anakartın üzerinde yazan model numarası. Anakartı vs. Casper üretmiyor hazır kasa alıp anakart alıp üstüne marka basıp satıyor. Önemli olan anakart modeli.

Hocam anakart modeli böyle gözüküyor da Google da herhangi bir bilgiye ulaşamadım sanırım dediğin gibi hazır alıp marka basmışlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    20,4 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

16 değil atar yapana kadar Ark sayfasına düzgün bak ege hocam seviliyorsun. Casper olduğunu fotodan gördüm önce konuyu incele. Seviliyorsun.

Screenshot_2023-03-16-22-33-11-117_com.android.chrome.jpg

Attım ya foto yazıyor orda

Hocam anakart modeli böyle gözüküyor da Google da herhangi bir bilgiye ulaşamadım sanırım dediğin gibi hazır alıp marka basmışlar.
Muhtemelen içini açmak gerekecek hocam. Mümkün mü ki ?

Geri
Yukarı