Çözüldü Laptopa su damladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yukionii

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar işi var diye laptopu amcama verdim. İşini hallederken de hem duş almış saçları ıslaktı hem de biri telefonla onu arayınca çok öfkeli bir tartışma oldu.
Laptopu bir geri aldım ki üstünde su damlaları, yüksek ihtimal tükürdü veya saçından damladı. 3-4 damla vardı ve yarım saattir kulanıyordu laptopu.
Ben şimdi kapattım ters çevirdim ama bu laptop bana lazım yarın sınavım var, sizce bir şey olur mu? Su damlası içeriye gitmiş midir ya da en önemlisi klavye zarar görür mü? Sınavımda yazı yazmam lazım.

Çözüm
Başta ben de bir şey olmaz deyip lol oynamaya başladım. Ekranda sağda oyunun içindeki sekmelerden biri açıldı ne olduğunu görmedim. Belki psikolojik olarak ben bile hayal etmiş olabilirim. Ama hemen çıkıp kapattım ve ters çevirdim. Umarım hayal görmüşümdür de bir şey olmaz.
Damla ile alakalı olduğu sanmıyorum, başka sebebi olabilir.

Açıp deneyebilirsin.

Sıkıntısı olmayacaktır.
Başta ben de bir şey olmaz deyip lol oynamaya başladım. Ekranda sağda oyunun içindeki sekmelerden biri açıldı ne olduğunu görmedim. Belki psikolojik olarak ben bile hayal etmiş olabilirim. Ama hemen çıkıp kapattım ve ters çevirdim. Umarım hayal görmüşümdür de bir şey olmaz.

Açıp deneyebilirsin.

Sıkıntısı olmayacaktır.

Çözüm
Hocam benim elim çok terliyor. Bazen laptopun üstü göl gibi oluyor ve genede kullanmaya devam ediyorum. Sizin laptopunuza bir şey olmayacağını düşünüyorum. 3-4 damla ile laptop bozulsaydı benimki şu an çoktan bozulurdu.
Klavyesinde sıkıntı olmaz umarım. Yarın sınavım var.

Bir şey olmaz hocam. Ben yoğurt dökmüş adamım laptop'a ama bir şey olmamıştı. :)Activia yoğurt vardı yerken Touchpad'e dökmüştüm yanlışlıkla.
Ama benimki klavye ve ekrana damladı...

Açıp deneyebilirsin.

Sıkıntısı olmayacaktır.
Bir de benimkisi ışıklı klavye bu arada, bu ek bir sorun yaratır mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı