Laptopa virüs bulaştı

@mikroyumuşak @ECEL121 tarattım hocam arkadaşım demişti tarat diye 2 tane buldu ancak bunları karantinaya aldıdığında pek bir şey değismedi

Sistem parçalarınızı Technopat telepatik güçlerimiz ile mi öğrenmemizi istiyorsunuz. Yazın şunları yahu.

Ayrıca virüs olduğunu nereden çıkardınız? Windows Defender tarafından herhangi bir uyarı aldınız mı?
Monster Abra A5 V17.1.3 Notebook laptopum budur hocam yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.

Virüs oldğu neticesine tarama yapıp mı ulaştınız? Eğer öyle ise format atmanızı tavsiye ederim.
Hocam normalde hiç yaşamadığım fps dropları, normalde hiç olmayan ısınma gibi sorunlarla karşılaştım windowsun kendisi ile tarattım bir şey çıkmadı MalwareBytes ile tarattım dediğim gibi 2 tane dosyayı karantinaya aldı ancak bir şey değişmedi

Dosya Ekleri

• IMG_20230627_015515.png
    IMG_20230627_015515.png
    70,2 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
Hocam normalde hiç yaşamadığım fps dropları, normalde hiç olmayan ısınma gibi sorunlarla karşılaştım windowsun kendisi ile tarattım bir şey çıkmadı MalwareBytes ile tarattım dediğim gibi 2 tane dosyayı karantinaya aldı ancak bir şey değişmedi
Termal macun sürülü mü? Fanları bir kontrol et ısınma neyden kaynaklı onu çözelim.

@mikroyumuşak @ECEL121 tarattım hocam arkadaşım demişti tarat diye 2 tane buldu ancak bunları karantinaya aldıdığında pek bir şey değismedi

Monster Abra A5 V17.1.3 Notebook laptopum budur hocam yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.

karantinaya aldığına bakmayın virüsleri devre dışı bırakıp siliyor o bi süre kullanmayı deneyin belki düşer

Yeni konular

Geri
Yukarı