Laptopı şarjdan çekince siyah ekran gelip gidiyor

sevketoztrk

Centipat
Daha fazla  
RTX 2060, i7 10750H, 16 GB RAM'li bir laptopa sahibim. 5. ayı doldu, henüz yeni. Örneğin oyundan çıktıktan sonra eğer şarjdan çekersem laptop soğuyana kadar ekran takılıyor ve siyah ekran gelip gidiyor, en azından birkaç defa aralıklı tekrarlıyor. Çok sinir bozucu, yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Geçenlerde temiz kurulum yaptım, ondan sonra fark ettim. Umarım donanımsaldır. Ekran kartı sürücülerim güncel.

Minidump dosyası
2060, İ710750H, 16GB ramli bi laptopa sahibim. 5.ayı doldu, henüz yeni. Örneğin oyundan çıktıktan SONRA eğer ŞARJDAN ÇEKERSEM laptop soğu
Güncel....

Son düzenleme:
Güç tasarrufu için sistem boştayken ONBOARD ekran kartına geçiyor sanırım, BIOS üzerinden sadece Harici ekran kartını devreye alırsanız sorun çözülür diye tahmin ediyorum.
Anakart modelinizi bilmediğim için bu videoyu atıyorum, Umarım yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güç tasarrufu için sistem boştayken ONBOARD ekran kartına geçiyor sanırım, BIOS üzerinden sadece Harici ekran kartını devreye alırsanız sorun çözülür diye tahmin ediyorum.
Anakart modelinizi bilmediğim için bu videoyu atıyorum, Umarım yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bios bu ayarlara izin vermiyor laptopta. Tekrar temiz kurulum yaptım. Şimdilik sıkıntı kalmadı. Çok teşekkür ederim ilgi gösterip yazdığınız için, elleriniz dert görmesin.

Geri
Yukarı