Laptopla e-sporcu olunur mu?

Hangi oyunda prosfesyönelleşmeyi düşünüyorsunuz? 200 fps aliyorsaniz ve 120 Hz ekranınız varsa bir eksiklik yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Şöyle düşün; misal PUBG oynuyorsun ve turnuvadasın. Son zone alanında millet 144hz monitör ve sağlam sistemi ile en düşük 50-80 arasında FPS alırken sen oralarda 20-30'larda alıp, 60hz bir monitör ile oynamaya çalışacaksın. Doğal olarak bir fark olacak.

Fakat, yine de olabilir misin? Evet, olabilirsin. Onlara nazaran biraz daha zor ve saç baş dağıtarak tabii.

Şöyle düşün; misal PUBG oynuyorsun ve turnuvadasın. Son zone alanında millet 144hz monitör ve sağlam sistemi ile en düşük 50-80 arasında FPS alırken sen oralarda 20-30'larda alıp, 60hz bir monitör ile oynamaya çalışacaksın. Doğal olarak bir fark olacak.

Fakat, yine de olabilir misin? Evet, olabilirsin. Onlara nazaran biraz daha zor ve saç baş dağıtarak tabii.
Laptop ekranı 120Hz ve 4ms. Ekipmanlarım kaliteli ve PUBG'de low ayarlarda 60-70 fps alıyorum. Bana göre tek sorun ekran boyutu ama zaten kafamı monitörün içine sokarak oynuyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı