Laptoplar 1-2 ay içerisinde ucuzlar mı?

Bütçe
Max 8100

EnesTr01

Femtopat
Yer
adana
Daha fazla  
Meslek
hemşire
Br arkadaşım 3000 ekran kartlı laptoplar piyasaya sürülecek, 2060 ekran kartlı laptoplar ucuzlayacak dedi. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz acaba? Ben de şubat ayında 1650 Ti ekran kartlı 8100 TL'ye laptop almayı düşünüyordum. Tartışıp yardımcı olur musunuz bilginiz varsa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de vakit nakit demek. Günden güne bunu daha iyi anlıyorsun. Almadığın her gün yenisi geliyor ama gelen de stok sorunu olacak şekilde geliyor. Stok sorunundan dolayı ne yenisini bulabiliyorsun ondan sonra ne de eskisi aynı fiyattan satılmaya devam ediyor. Elinizi çabuk tutun derim, 3000 ekran kartlı laptoplar geldiğinde içinde RTX 3060'dan daha kötüsü olmayacak zaten ve değil 8 bin TL 10 bin - 12 bin TL bütçe ile bile bulabileceğini düşünmüyorum ben bu dizüstü bilgisayarları.

Ucuzlamaz dolar yüzüne. Ve nedense bir normal 1650 ekran kartı 2000 lira iken 1650'li laptop şimdi 8 bin 10 bin lira.
Aslında doğru ya malesef :((
Ucuzlamaz dolar yüzüne. Ve nedense bir normal 1650 ekran kartı 2000 lira iken 1650'li laptop şimdi 8 bin 10 bin lira

Türkiye'de vakit nakit demek. Günden güne bunu daha iyi anlıyorsun. Almadığın her gün yenisi geliyor ama gelen de stok sorunu olacak şekilde geliyor. Stok sorunundan dolayı ne yenisini bulabiliyorsun ondan sonra ne de eskisi aynı fiyattan satılmaya devam ediyor. Elinizi çabuk tutun derim, 3000 ekran kartlı laptoplar geldiğinde içinde RTX 3060'dan daha kötüsü olmayacak zaten ve değil 8 bin TL 10 bin - 12 bin TL bütçe ile bile bulabileceğini düşünmüyorum ben bu dizüstü bilgisayarları.
Ya evet ben böyle düşünmedim. O laptoplar çıksa bunlar kalkar en kötü laptop 10k olur alamam bu sefer. Teşeklür ederim.
Lenovo Gaming 3 8 Bin'e düşüyor haftada bir. Denk getirirseniz alın 1650Ti ve 512 SSD modeli.
Aa ben onu fark etmedim. 120hz ekran yenilemesi de varmış. Takip ederim bundan sonra güzelmiş. Teşekkürler.
Diz üstü bilgisayarlar ben oldum olası pahalıydı. Türkiye'de yaşıyoruz bir de aldığın kar almadığın zarar oluyor. Alacağınız laptop ileriki zamanlarda bayağı bir fiyat koyabilir üstüne.
Gelen yorumlarla artık bende öyle düşünüyorum. Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı