Bir ay sonra yeni laptoplar gelir mi?

Bu ülkede dolar tekrar 3 TL olsa bile fiyatı düşürmeyecek yeniden piyasaya pahalı olması için elimden gelen herşeyi yapacak şirketler ve esnaflar var.
Ya bu nasıl bir düşünce? Diyelim o firma benim. Bütün sektör 7k satacak, ben inat ettim 9k satacağım. Satabilir miyim? İşe yarar mı? Kim neden istesin piyasanın pahalı olmasını ayrıca? Kimin hangi çıkarına yaramaktadır pahalı piyasa?

Dolar 1₺ düşsün o fiyatlar yerinden oynamaz. Kimse zararına satmak istemez.
Hocam dolar endeksli değil de kampanya odaklı kovalamak lazım bence. Şu cihazı ben HB indirimlerinde 11.600'e aldım. Şu an 14K.

Geçtiğimiz indirimleri kaçıran arkadaşlar kasım indirimlerini bekleyebilir ama fiyatları daha da yukarı çekerler mi bilmiyorum.

Bütçem maksimum 7200 - 7300 TL olur bu fiyat bandında Asus'un hangi iyi modeli var.
Hocam o fiyata bulamadım açıkçası. En yakın aşağıdaki iki modeli bulabildim. Belki farklı sitelerde daha uygun olabilir veya indirime girebilir. Ancak bu modellerin de batarya kapasitesi bir tık düşük benim kullandığıma göre.

Teknik ve temel anlaliz yapıyor musun?
Doların yüzde 10 düştüğünü varsayalım, senin 16 bin liralık 8 bine almak istediğin bilgisayar yüzde 50 düşer mi? Analiz demişken fikrini YouTube üzerinden duygu tüccarlığı yapanlardan ediniyorsan büyük geçmiş olsun diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı