Laptoplarda yılbaşında indirim olur mu yoksa şimdiden alınmalı mı?

Bütçe
20.000-22.000 TL
Laptoplar kasalar gibi öyle firmalardan alınacak ürünler değiller bence. Kasa olsa neyse, Monster bile önermem kalitesizlikte çığır açmış ama fiyatı da ona göre tabii ki. Servisi gerçekten iyi. Hakkını yiyemem MSI kaliteli ama servisi Monster'ın yanından geçemez. Bütçeniz ASUS gibi laptoplara yetmiyorsa Monster seçeneği kalıyor GameGaraj falan girişmeyin bana kalırsa. Babasının hayrına o kadar ucuza yapmıyorlar kalitesen tasarruf ediyorlar.
Tuf f15 var gördüğüm kadarıyla yalnız işlemcisi düşük kalıyor diye almak istemiyorum. Ayrıca ısınma problemi varmış bildiğim kadarıyla. Casperin g911 kasası nasıl iyi midir ? yoksa her türlü Monster mi alınmalı ? Baktığım Casper 2k 16'' ekran ve metal kasaymış. Clevo üretimi mi gene ?
Son olarak alan alsın arkadaşlar artıyor bu konuyu açtığımdan bu yana 2k artış oldu hepsinde. Ben bekledim hata yaptım.

Al geç. Ben 1 hafta önce mouse aldım 460'a, 1 günde 570 oldu. Dolar bu her an fırlıyor. Artmadan hemen cukkala. Bekleme. Bizim arkadaş masaüstü PC toplayacaktı, ucuzlar diye para biriktirdi, o biriktirene kadar dolar fırladı PC fiyatı 2 katına çıktı, sap gibi kaldı ortada. Bu devirde beklemek hata.

Tuf f15 var gördüğüm kadarıyla yalnız işlemcisi düşük kalıyor diye almak istemiyorum. Ayrıca ısınma problemi varmış bildiğim kadarıyla. Casperin g911 kasası nasıl iyi midir ? yoksa her türlü Monster mi alınmalı ? Baktığım Casper 2k 16'' ekran ve metal kasaymış. Clevo üretimi mi gene ?
Son olarak alan alsın arkadaşlar artıyor bu konuyu açtığımdan bu yana 2k artış oldu hepsinde. Ben bekledim hata yaptım.
Metal kasa almadığım için pişmanım çünkü soğutması kötü olduğu için helikopter gibi gürültülü çalışıyor. Hangisinin alt kasa metalse onu almalısınız. Monster önermem yazılım desteği olarak memnun değilim. Fan ayarları çok kısıtlı vb... Sürücü flash diskini bile yanlış modelinkini göndermişlerdi, ben de sitelerinden yükledim. Bu sitede bana da Monster önerdiler, ben de aldım biraz acele edip.

Ama Monster bile alsanız uzun vadede kar edersiniz çünkü bugün alabildiğimizi yarın alamayacak duruma geliyoruz genelde.

Son düzenleme:
Sonradan gelen düzenleme: Galiba beklemem işe yaradı ilk defa işim rast gidecek. Bu arada dolar 70 kuruş artınca anında fiyat güncelleyen siteler düşünce bi afk kaldı. Korkuyorum düşürmeyecekler diye.

Sonradan gelen düzenleme: Galiba beklemem işe yaradı ilk defa işim rast gidecek. Bu arada dolar 70 kuruş artınca anında fiyat güncelleyen siteler düşünce bi afk kaldı. Korkuyorum düşürmeyecekler diye.
Düşmez o , bi kere bahaneyi buldular. Artınca hemen artırırlar, düşünce düşürmez. Sahtekar bizim ensaflar.

Düşer ama önce doların biraz sabitlenmesi lazım beklemeye değer siye düşünüyorum çoğu alet dolar 17 ye göre ayrlandığı için zamlayamazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı