Laptoplu gezgin hakkında ne düşünüyorsunuz?

Youtube'da video çeken şahıstan bahsediyorsunuz sanırım. Videoları çok sık karşıma çıkıyor, genel olarak sevdiğim birisi. Aboneyim ayrıca.

Ergenlere boş boş tavsiye veriyor işte.Yok üniversite hiçbir işe yaramıyor yok bir diploma için yıllarımızı çöpe harcıyoruz bunu duyan bazı ergenlerde okul hiçbir işe yaramaz felan demeye başlıyorlar işte sanki 150 yıllık okul hayatı varmış ve üniversiteye gitmediği için milyarder olmuş gibi konuşuyor ben sevmiyorum şahsen.

Not:Bu benim fikrim.

Okul sayesinde şansa bala gitmiş oraya, şimdi boş boş 'konuşuyor belge iş yapmaz internet kullanın' diye diye. Sorun kendisine internet dışında gerçek hayatta neye sap olabilmiş? İnsanların beynini yıkamaktan başka bildiği bir şey yok.

Üniversitesi sayesinde yurt dışına çıkmış millete saçma sapan tavsiyeler veriyor. Yok efendim üniversiteye gitmeyin, ticarete atılın vs. vs. Kitlesinin durumu daha da vahim...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu arkadaşın yaptığı 3 bölümlük seriyi izleyin bütün kirli çamaşırlarını anlatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı