Çözüldü Laptopta 1 USB portu var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

musabdmr

Centipat
Daha fazla  
Şimdi 1 yıllık laptopumun portu 1 tanesi ne takarsam sadece o çalışıyor klavye takarsam klavye sadece o portta çalışıyor. Ben de HDD takmıstım şimdi kullanamıyorum hem klavye hem HDD ne yapmam lazım?

Çözüm
Bilgisayara format atmayı deneyebilirsin bu sıkıntı yazılımsal olabilir eğer bir düzelme olmazsa bilgisayarının garantisi varsa bir an önce teknik servise başvurmanı tavsiye edebilirim.
Bu arada bu porta takacağım bir sıkıntı olur mu alsam.

Ben sanırım yanlış anladım. Birden fazla port var ve sadece o porta taktığınız çalışıyor değil mi?

Bilgisayara format atmayı deneyebilirsin bu sıkıntı yazılımsal olabilir eğer bir düzelme olmazsa bilgisayarının garantisi varsa bir an önce teknik servise başvurmanı tavsiye edebilirim.

Çözüm

Hocam format attım hem çoklayıcıdan kurtulmuş oldum hem port da düzgün çalışıyor çok teşekkür ederim bana bilgi veren herkese iyi sosyaller.

Rica ederim. Çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Yorumun yanında çözüm olarak işaretle seçeneği olması lazım. Çözümün olduğu yorumu işaretleyebilirsin.

Değiştirebiliyorsan bu yorumla değiştir çözümü hata olmasın sonra.

Yorumun yanında çözüm olarak işaretle seçeneği olması lazım. Çözümün olduğu yorumu işaretleyebilirsin.

Değiştirebiliyorsan bu yorumla değiştir çözümü hata olmasın sonra.

Teşekkür ederim kolay gelsin.

Geri
Yukarı