Laptopta 1650 Ti ve 3050 arasında fark var mı?

Bütçemi arttırabilseydim kesinlikle bunu alırdım. Fakat acer siparişi geçeceğim gibi gözüküyor. Kullandığı 3050 de tam performans dedikleri 60 watt üstü değere sahipmiş. Yeni öğrendim.
Kardeşim sakın Acer alma garanti servisinde ramini bile çalıyorlar şikayet varı oku ben gönderdim rtx 3060 laptop 14 bin bana 15 bin lira bataryadan yalan yere masraf çıkardılar yaptırmadım şarjda kullanıyorum her şey senin suçun oluyor

@AlienPickless normal kullanımda pil kaç saat gidiyor?
Dell’e RAM ve SSD takmak garanti dışı mı?
Şarjı çok güzel bir gaming laptopa göre oyun oynamazsanız 5-6 saati çıkartıyor. Fazla oyun oynama fırsatım olmadı sadece Valorant oynayabildim ekran kartı 60'ı işlemci 75'Dereceyi geçmedi. Çoğu zaman fan bile çalışmadı. Fanların aşırı düzeyde bir sesi yok orta seviyede bir sesi var hiçbir anormallik yok. Ekran IPS degıl ama hiç hissetmıyor. Ekran yenileme hızıda öyle. Yüksek seviye oyunlar 16 gb ram istiyecektir eminim +8gb kesinlikle eklenmeli. Ssd rami kendin takabilirsin garanti disi kalmiyor aradim ben. Tek eksigi yuksek performans modu fn+f9 ile test amacli actim tekrar kapanmiyor takilma oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı