Laptopta 1650 Ti ve 3050 arasında fark var mı?

Bu nasıl?

Hocam, daha fazla uçacak son 1 tane kaldığı için ucuz, 14000.civarına fırlayacak.
İsterseniz buna bakabilirsiniz.

Bu nasıl?
Açıkçası bende monster bakıyordum (işlemcisinden dolayı) fakat malzeme kalitesi Acer'den daha kötü söyleyeyim. Monster alacaksan abra değil, daha üst modeller alınmalıdır bana kalırsa. Ryzen 7 5700U kafamı karıştırıyor sadece benim, onun dışında netim gibi. Ayrıca hızlı teslimat onayı var, acelen varsa 1 günde kargoda yazıyor.

Ips panel olmaması dışında çok iyi
Açıkçası bende monster bakıyordum (işlemcisinden dolayı) fakat malzeme kalitesi Acer'den daha kötü söyleyeyim. Monster alacaksan abra değil, daha üst modeller alınmalıdır bana kalırsa. Ryzen 7 5700U kafamı karıştırıyor sadece benim, onun dışında netim gibi. Ayrıca hızlı teslimat onayı var, acelen varsa 1 günde kargoda yazıyor.
Ben 1-2 haftaya alamıyacam, öylesine bakıyorum şu an, Asus indirme girerse direkt alırım. Ama Acer’ı alacak gibiyim.

İ5 11400h,R5 5700u’ya göre daha iyi ama R5 5700u, R5 4600h’tan daha iyi.

Son düzenleme:
Ips panel olmaması dışında çok iyi

Ben 1-2 haftaya alamıyacam, öylesine bakıyorum şu an, Asus indirme girerse direkt alırım. Ama Acer’ı alacak gibiyim.

İ5 11400h,R5 5700u’ya göre daha iyi ama R5 5700u, R5 4600h’tan daha iyi.
Evet bu arada aklında bulunsun, cihaz çok serin ve stabil çalışıyor. Bir iki yabancı sitede video - gameplay ve sıcaklık değerlerine baktım. Sende araştırırsan google'da içi açık şekilde tek tek kullandıkları birimi de gösteriyorlar.

10.000 civarı ama duruma göre ufak artışlar olabilir, Asus 11 bin civarına düşerse alabilirim ama fazlası çıkmaz.
Attığınız Acer fiyata göre iyi yada attığım Dell bakabilirsiniz bunada bakabilirsiniz bildiğim kadarıyla 60 hz ekran var.

Attığınız Acer fiyata göre iyi yada attığım Dell bakabilirsiniz bunada bakabilirsiniz bildiğim kadarıyla 60 hz ekran var.
Depolama düşükmüş, HP omen ve Victus arasında fark nasıl?
Evet bu arada aklında bulunsun, cihaz çok serin ve stabil çalışıyor. Bir iki yabancı sitede video - gameplay ve sıcaklık değerlerine baktım. Sende araştırırsan google'da içi açık şekilde tek tek kullandıkları birimi de gösteriyorlar.
Asus mu Acer mı?
Nitro ve Aspire arasında fark var mı

Depolama düşükmüş, HP omen ve Victus arasında fark nasıl?

Asus mu Acer mı?
Nitro ve Aspire arasında fark var mı
Acer benim dediğim. Nitro daha gaming odaklı, aspire iş-oyun olarak tanımlanmış. O yüzden 5700U var içinde. Bataryası ciddi fark ediyor ve serin çalışıyor işlemci. Victus'a da baktım, 60hz ekran var. Hiç bulaşma derim.

Geri
Yukarı