Laptopta 3. ekran kullanma

Glox

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar babamın kullandığı laptopa bir televizyon bağlı ve bunu 2. ekran olarak kullanıyor. Bugün bana bir ekran daha takmak istediğini söyledi halihazırda bağlı olan televizyon HDMI ile bağlı fakat bağlamak istediği monitörde sadece DP ve HDMI portu var. Ben laptopun üzerinde bulunan Type-C girişini kullanmanın mantıklı olduğunu düşündüm fakat çalışıp çalışmayacağından ve hangi aparat ya da hangi kablo ile çalışacağından emin değilim bana yardımcı olur musunuz?
Monitör modeli: ASUS 27" VG278QR 0,5Ms 165Hz Full HD HDMI DP FreeSync/G-Sync Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Laptop modeli: HP Dizüstü Bilgisayar, 15.6 '' FHD IPS, Intel Core i7-1255U, 8 GB Ram, 512 GB SSD, FreeDOS, 6G0B7EA, Gümüş : Amazon.com.tr: Bilgisayar

HDMI çoklayıcı alabilirsiniz.

Hocam bu attığın üründe çok fazla olumsuz ve kötü yorum var ayrıca laptopta kullanan birkaç kişi gördüm ve pek memnun kalmamışlar ama yine de teşekkür ederim.

Hocam attığınız ilk ürün Windows laptopta çalışır değil mi çünkü yorumlara baktığımda hep MacBook kullanıcılarının yorumlarını görüyorum.

Hocam bu attığın üründe çok fazla olumsuz ve kötü yorum var ayrıca laptopta kullanan birkaç kişi gördüm ve pek memnun kalmamışlar ama yine de teşekkür ederim.

Hocam attığınız ilk ürün Windows laptopta çalışır değil mi çünkü yorumlara baktığımda hep MacBook kullanıcılarının yorumlarını görüyorum.
Bilgisayarın Type C portundan görüntü çıkışını destekliyorsa büyük ihtimalle destekler. Ama tam bilgim yok.

Örnek olarak onu attım neye benzediğini görmeniz için. Siz daha kalitelisini alabilirsiniz. Type c ile görüntü aktarılır mı tam bilmediğim için yorum yapamam. Ayrıca merakımdan soruyorum babanız ne iş yapıyor ki 3 ekran ihtiyacı oluyor.

Örnek olarak onu attım neye benzediğini görmeniz için. Siz daha kalitelisini alabilirsiniz. Type-C ile görüntü aktarılır mı tam bilmediğim için yorum yapamam. Ayrıca merakımdan soruyorum babanız ne iş yapıyor ki 3 ekran ihtiyacı oluyor.

Borsayı takip ediyor.

Geri
Yukarı