Çözüldü Laptopta BIOS güncellemesi sonrası siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda hiçbir şey yapmadım BIOS güncellemesini yaptı tuşundan kapatayim mi yoksa bekleyeyim mi veya herhangi bir çözümünüz var mı?

Çözüm
Formatlı değil durum, BIOS gitmiş ki ekran gelmiyor. Bilmeyen kişi için sakat bir durum o yüzden bir tamirci ye götürün, orada müdahale etsin.

Hocam laptop var BIOS pilini çıkarın takın diyorlar ama ben hiç açmadım tamirciye götürmem de çok zor benim değil çünkü.

Başka diyebileceğim bir şey yok maalesef. Ya açıp pili bulacaksınız. İnternetten araştırmanın gerekecek. Ya da destek alacaksınız.
Durum iyi değil. Ekran hiç gelmiyor diyorsun. Başka bir ekran mesela TV Ti bağlamayı dene. Yine olmazsa bende başka çözüm kalmıyor.

Hocam bazıları BIOS pilini çıkar vb demiş ama ben daha önce içini hiç açmadım aslında temizlemek için açmayı düşünüyordum ama nasıl yapıcm zarar vermeden.

Bu laptop değil, nedense laptopa gitmiş kafam. Kasa yeni mi? Fanlar dönüyor mu? Dit MİT bir ses var mı açılırken?

Laptop hpcam.

Bu laptop değil, nedense laptopa gitmiş kafam. Kasa yeni mi? Fanlar dönüyor mu? Dit MİT bir ses var mı açılırken?

Ses yok hocam açılırken.

Hocam servise götürmem çok zor çünkü laptop benim değiş format atabilsem atacağım onu da yapamıyorum illaki içini açmak şartnı.

@arandur

Formatlı değil durum, BIOS gitmiş ki ekran gelmiyor. Bilmeyen kişi için sakat bir durum o yüzden bir tamirci ye götürün, orada müdahale etsin.

Hocam laptop var BIOS pilini çıkarın takın diyorlar ama ben hiç açmadım tamirciye götürmem de çok zor benim değil çünkü.

Başka diyebileceğim bir şey yok maalesef. Ya açıp pili bulacaksınız. İnternetten araştırmanın gerekecek. Ya da destek alacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Tamam hocam çok teşekkürler.

Hocam çok acil bakar mısınız @arandur

Ekran geldi BIOS Update yeri bir daha açıldı.

@arandur hocam bakar mısınız?

@arandur

Update yeri bir daha açıldı.

Hocam oldu açıldı çok sağolun yardımınız için @arandur

Son düzenleme:

@arandur hocam bakar mısınız?

Update yeri bir daha açıldı.

Hocam oldu açıldı çok sağ olun yardımınız için @arandur

Hallettin mi tamam mı olay? Ne yaptın nasıl geldi bu arada?

Hallettin mi tamam mı olay? Ne yaptın nasıl geldi bu arada?

Hocam YouTube'da bir yorum gördüm 10 dakika fişten çıkarttım (laptopa bağlı her kabloyu çıkardım) birkaç kez açtım olmadı sonra açtığımda BIOS Update ekranı geldi yine orada BIOS recovery dedi oradan aynı şeyi yaptı ve açıldı yüksek ihtimal internetten okuduğum gibi benim anakartım o sürümü desteklemiyor tabii bunu sizin yardımınız olmadan yapamazdım sağ olun.

Hocam YouTube'da bir yorum gördüm 10 dakika fişten çıkarttım (laptopa bağlı her kabloyu çıkardım) birkaç kez açtım olmadı sonra açtığımda BIOS Update ekranı geldi yine orada BIOS recovery dedi oradan aynı şeyi yaptı ve açıldı yüksek ihtimal internetten okuduğum gibi benim anakartım o sürümü desteklemiyor tabii bunu sizin yardımınız olmadan yapamazdım sağ olun.
Ayıpsın. Ben de 1 dk bekleme muhabbetini o yüzden söyledim ama bu cihazdan cihaza değişiyor tabi. Çözüm verirsen mutlu olurum. Geçmiş olsun.

Ayıpsın. Ben de 1 dk bekleme muhabbetini o yüzden söyledim ama bu cihazdan cihaza değişiyor tabii. Çözüm verirsen mutlu olurum. Geçmiş olsun.

Sağ olun hocam çözüm verdim iyi akşamlar.

@arandur hocam bakar mısınız ben bir kere açtım bir sorun yoktu şu an açtığımda yine aynı ekranda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı