Laptopta Bluetooth görünmemeye başladı

FeritFF

Hectopat
Merhaba HP marka 15-e076sr modelbiraz eski bir laptopum var. Dün gece her zamanki gibi sorunsuz bir şekilde Bluetooth'u kullandım (kulaklık, mouse vs.). Bu sabah format attım ve ayarlardan Bluetooth'a girdiğimde aç kapa butonunun olmadığını gördüm. Bildirimler sekmesindeki buton da kayıp. Aygıt yöneticisinde gizli aygıtları göster dememe de rağmen Bluetooth'la alakalı hiçbir şey yok. Intel sürücü buldum indirdim ama hala bir şey olmadı. Troubleshoot'tan denediğimde ise bu bilgisayarda Bluetooth özelliği yok diyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Merhaba HP marka biraz eski bir laptopum var. Dün gece her zamanki gibi sorunsuz bir şekilde Bluetooth'u kullandım (kulaklık, mouse vs.). Bu sabah format attım ve ayarlardan Bluetooth'a girdiğimde aç kapa butonunun olmadığını gördüm. Bildirimler sekmesindeki buton da kayıp. Aygıt yöneticisinde gizli aygıtları göster dememe de rağmen Bluetooth'la alakalı hiçbir şey yok. Intel sürücü buldum indirdim ama hala bir şey olmadı. Troubleshoot'tan denediğimde ise bu bilgisayarda Bluetooth özelliği yok diyor. Ne yapabilirim?

Model belirtseydiniz daha iyi olurdu.

Geri
Yukarı