Laptopta CD-ROM yerine SSD takmak

4 bin TL'ye temiz monster abra GTX 960Mli yada 1050'li laptoplar bulunabilir. Eğer 2. El istemiyorsanız bütçenizi artırıp Asus Fx504gd-58050 almanızı öneririm. İnanın sizin gösterdiğiniz sisteme SSD almanıza değmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 bin tl ye temiz monster abra gtx 960m li yada 1050 li laptoplar bulunabilir. Eğer 2. El istemiyorsanız bütçenizi artırıp
Asus Fx504gd-58050 Intel Core İ5 8300h 2.3ghz 8gb 1tb 4gb Gtx1050 - n11.com
Almanızı öneririm. İnanın sizin gösterdiğiniz sisteme ssd almanıza değmez.
Ssd hangi sistemlere gerekir peki? Benim göstermiş olduğum sistem o parayı neden hak etmiyor? Bana pili uzun gidecek hafif bir bilgisayar gerek bu göstermiş olduğunuz bilgisayar şuan ki şartlarda fiyatına göre oldukça iyi bir sistem fakat benim ihtiyacım olanı karşılamıyor gibi.

Lol açsa yeterli benim için. Teşekkür ederim tekrar.

Gereken parayı ailem karşılayacak ve bütçemi ne kadar düşük tutarsam o kadar iyi, durumumuz yeterli değil. Böyle bir durumda oyun bilgisayarı almam doğru olmaz.

Hafif ve hızlı olmalı alacağım bilgisayar. Eğer uygun birşey bulamazsam bunuda değerlendiririm tabi ki. Teşekkürler yardımınız için. Hafif, 4 binin üstüne çıkmayan, kullanışlı başka bir laptop öneriniz var mı?

Ssd hangi sistemlere gerekir peki? Benim göstermiş olduğum sistem o parayı neden hak etmiyor? Bana pili uzun gidecek hafif bir bilgisayar gerek bu göstermiş olduğunuz bilgisayar şuan ki şartlarda fiyatına göre oldukça iyi bir sistem fakat benim ihtiyacım olanı karşılamıyor gibi.

Lol açsa yeterli benim için. Teşekkür ederim tekrar.
Hocam ben 4600 tl bütçenize alıcağınız en iyi performanslı laptopu önerdim ssd Windows açılışı programlar açılış hızı için önemli. Eğer performans istiyorsanız işlemciye odaklanmanız gerekir. Oyuncu bilgisayarları çok amaçlı kullanılıyor günümüzde. Çünkü işlemciler ve ekran kartları masaüstü lere çok yakın. Eğer uzun süre götürücek. Arada oyun oynayacağınız daha çok mühendislik program kullanıcaksanız arkadaşın önerdiği monstera bakın derim.

Hocam ben 4600 tl bütçenize alıcağınız en iyi performanslı laptopu önerdim ssd Windows açılışı programlar açılış hızı için önemli. Eğer performans istiyorsanız işlemciye odaklanmanız gerekir. Oyuncu bilgisayarları çok amaçlı kullanılıyor günümüzde. Çünkü işlemciler ve ekran kartları masaüstü lere çok yakın. Eğer uzun süre götürücek. Arada oyun oynayacağınız daha çok mühendislik program kullanıcaksanız arkadaşın önerdiği monstera bakın derim.
İnternette bolca gezdim ve banada sizin dedikleriniz çok daha cazip geldi. Sizin benden iyi bildiğinizinde farkındayım. Söylemiş olduğunuz asus modelini almayı deneyeceğim. Babama açıklamayı yapabilirsem tabi :-D. Çok çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Siz olmasanız lenovoya gidiyordum <3

Asus Fx504gd-58050 Intel Core İ5 8300h 2.3ghz 8gb 1tb 4gb Gtx1050 - n11.com

Bu bilgisayara ssd falan takmama gerek olur mu? Takmak istesem takabilir miyim? bunu alıcamda muhtemelen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı