Çözüldü Laptopta Clevo kasa olduğu nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

646148

Decapat
Makaleler
1
GPU'ya göre değişiyor fakat ortalama 90-100W üstünün etkisi yok, NVIDIA'yla alakalı olduğu için mümkün olduğunu sanmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konuyla alakasız ama Clevo kasa nasıl anlaşılır?

Çözüm
Markaya göre değişir, mesela Monster'larda klavyenin köşeli ve arkasında iki adet yesil çizgi bulunmasından anlaşılıyor. Gigabyte gibi kullanan markalarda direkt bir seri içinde kullandığı için oradan anlaşılıyor gibi gibi.
Markaya göre değişir, mesela Monster'larda klavyenin köşeli ve arkasında iki adet yesil çizgi bulunmasından anlaşılıyor. Gigabyte gibi kullanan markalarda direkt bir seri içinde kullandığı için oradan anlaşılıyor gibi gibi.

Çözüm
Casper'da nasıl anlaşılır hocam?G870 clevo kasa mı bilginiz var mı?30 kere sordum ama görmediniz sanırım.

Casper'da nasıl anlaşılır hocam? G870 Clevo kasa mı bilginiz var mı? 30 kere sordum ama görmediniz sanırım.

Casper'da G870 modellerini bayağı bir araştırdım önceden, Clevo'da dengini bulamadım. Quantadan çıkmış bir model.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı