Laptopta değiştirilebilen parçalar nelerdir?

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Selamlar, işim için 2. el bir laptop alıyorum. Forumdan fikir alarak karar verdim modeline. Merak ettiğim şey, ileride güncelleme yapmak istersem RAM hariç hangi parçalarına güncelleme yapabileceğim? İçinde 8 GB yerleşik bir RAM bulunmakta, bir adet soket boşta yani RAM yükseltmesi yapabileceğimi biliyorum ama başka ne tür yükseltmeler yapabilirim bir laptopa?

Selamlar, işim için 2. el bir laptop alıyorum. Forumdan fikir alarak karar verdim modeline. Merak ettiğim şey, ileride güncelleme yapmak istersem RAM hariç hangi parçalarına güncelleme yapabileceğim? İçinde 8 GB yerleşik bir RAM bulunmakta, bir adet soket boşta yani RAM yükseltmesi yapabileceğimi biliyorum ama başka ne tür yükseltmeler yapabilirim bir laptopa?
Ram, SSD, HDD, termal macun.

Ram, SSD, HDD, termal macun.
Cidden bu kadar mı 😖 Termal macunu zaten laptop elime ulaştıktan sonra açıp temizleyeceğim için değiştireceğim, RAM şu an 8GB benim için yeterli, SSD 240GB kendi SSD'si mevcut, ben de bir adet HDD Caddy ile 250GB SSD ekleyeceğim. Eee başka hiçbir şey yapamıyorum buna :D Sağlık olsun.. Umarım en azından 2-3 sene de olsa işimi görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı